SPOILER! Segment z udziałem Johna Ceny na RAW, Becky Lynch odpowiada na segment z Charlotte Flair, Komentarz Alexy Bliss na temat upadku Evy Marie

» Wczorajsze RAW Ww American Airlines Center zostało rozpoczęte od segmentu z udziałem Johna Ceny, który rzucił wyzwanie Romanowi Reignsowi do walki podczas SummerSlam.

Jak wiadomo Lider Cenation do telewizji WWE powrócił podczas niedzielnego PPV Money in the Bank, gdzie Universal Champion pokonał WWE Hall of Famera Edge’a zachowując tytuł mistrzowski.

W trakcie segmentu John Cena wspomniał o chęci bycia częścią walki wieczoru SummerSlam oraz pobicia rekordu pod względem ilości posiadanych tytułów mistrzowskich zaznaczając, iż jego celem jest wyzwanie Reignsa do walki o Universal Title.

Roman Reigns Experience to żałosne i trwało zbyt długo. Reigns jest aroganckim, pochłoniętym samym sobą, nadmiernie przereklamowanym, chronionym oraz eksponowanym facetem, który będzie skończony. Roman musi zostać znokautowany – zaznaczył John Cena.

16-krotny mistrz zaznaczył, że pojawi się na piątkowym SmackDown i nie może się doczekać konfrontacji z Romanem Reignsem.

» Była WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch za pośrednictwem Twittera wypowiedziała sie na temat słów, jakie padły z ust Charlotte Flair w trakcie poniedziałkowego Monday Night RAW.

Ówczesna RAW Women’s Champion Charlotte Flair celebrowała swoje zwycięstwo w starciu z Rheą Ripley, do którego doszło podczas niedzielnej gali PPV Money in the Bank. W trakcie segmentu córka WWE Hall of Famera odpowiedziała na chanty ze strony fanów, którzy chcieli, aby na arenie w American Airlines Center pojawiła się Becky Lynch. Charlotte powiedziała, że Lynch zajmuje się karmieniem piersią w domu, kiedy ona tutaj jest w WWE i wciąż dominuje całą dywizję kobiet.

ZOBACZ TAKŻE >> SPOILERY! Dwa powroty i rywalizacja z WWE Championem

Ta sytuacja doprowadziła do licznych spekulacji, z których wynika, iż reakcja jaką okazała Charlotte Flair w kierunku fanów nie była planowana, więc oficjele federacji WWE natychmiast starali się zaciemnić ekran, aby środkowy palec pokazany przez wrestlerkę w kierunku fanów był niewidoczny.

» W trakcie wczorajszego RAW Talk Alexa Bliss wyjaśniła, czy była odpowiedzialna za upadek Evy Marie w segmencie Alexa’s Playground.

Nie, ona jest po prostu niezdarna. Nie zrobiłam niczego, aby upadła. Po prostu potknęła się, może spadła z konia, na którym siedziała. Ona ma dziwne urojenia.

Ludzie cały czas mówią głupie rzeczy. Właściwie to współczuję Evie. Ona najwyraźniej nie wie, co się dzieje, kiedy ktoś mówi złośliwe rzeczy na temat Lilly. Ale się dowie…. Wkrótce – zakończyła Alexa Bliss.

Pierwotne plany zakładają, że podczas SummerSlam 2021, Alexa Bliss zmierzy się z Evą Marie lub Doudrop.