SPOILERY! Dwa powroty i rywalizacja z WWE Championem

W trakcie wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW do ringu powróciło dwóch byłych mistrzów.

Zaledwie noc po dominującym zwycięstwie na Money in the Bank w rywalizacji z Kofim Kingstonem, WWE Champion Bobby Lashley ogłosił Open Challenge. Na wyzwanie odpowiedział Keith Lee, który został przywitany ogromnym popem przez fanów zgromadzonych w jego rodzinnej miejscowości. Zwycięsko z rywalizacji wyszedł WWE Champion, ale tuż po walce na arenie pojawił się WWE Hall of Famer Bill Goldberg, który skonfrontował się z WWE Championem oświadczając, że jest następny w kolejce.

ZOBACZ TAKŻE >>> SPOILER! Zaskakujący debiut wschodzącej gwiazdy na Monday Night RAW

Chwilę po tym wydarzeniu Kevin Patrick próbował przeprowadzić wywiad z Bobbym Lashleyem oraz MVP, ale wspomniana dwójka odmówiła.

Pierwotne plany zakładają, że rywalizacja Goldberga z Lashleyem odbędzie się 21 sierpnia podczas gali PPV SummerSlam. Wciąż nie wiadomo, jakie plany mają oficjele WWE wobec Lee.

Keith Lee po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się 8 lutego 2021 roku. Od tego momentu wspomniany wrestler nie otrzymał zielonego światła oraz zgody dotyczącej powrotu na ring. Goldberg swój ostatni występ w WWE zaliczył w styczniu na Royal Rumble, gdzie stracił WWE Title w rywalizacji z Drew McIntyre.