Była mistrzyni kobiet przeniesiona na SmackDown, WWE zapowiada powrót Johna Ceny na SmackDown, Karrion Kross zamieni NXT na RAW?

» Zagraniczne media informują, że była mistrzyni kobiet Naomi powróci do rosteru SmackDown. Portal PWInsider twierdzi, iż bez większego echa został wykonany zabieg przeniesienia Naomi z RAW na SmackDown. W momencie pisania tego tekstu żona WWE SmackDown Tag Team Championa znajduje się w rosterze RAW na oficjalnej stronie wwe.com.
Naomi została przeniesiona ze SmackDown na RAW podczas draftu, który odbył się w październiku ubiegłego roku. W niedzielę wrestlerka była uczestniczką Women’s Money in the Bank Ladder Matchu, ale nie udało jej się zwyciężyć. Swój ostatni pojedynek na SmackDown stoczyła 21 sierpnia 2020 wygrywając “Beat The Clock” z Bayley.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o powrocie Johna Ceny na SmackDown.

Piątkowy odcinek niebieskiej tygodniówki odbędzie się w dwóch lokalizacjach: The Rolling Loud rap festival w Miami oraz Rocket Mortgage Fieldhouse w Cleveland. Na obecną chwilę nie wiadomo, w którym miejscu zawita Lider Cenation.

Warto przypomnieć, że do telewizji WWE John Cena powrócił podczas gali WWE PPV Money in the Bank, gdzie Roman Reigns pokonał WWE Hall of Famera Edge’a zachowując Universal Title.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze wydarzenia piątkowego SmackDown on FOX:

Debiut Toni Storm,
Powrót Johna Ceny na SmackDown,
Big E vs WWE Intercontinental Champion Apollo Crews,
Carmella vs. SmackDown Women’s Champion Bianca Belair,
Przypomnienie momentów z Money in the Bank.

» Wiele wskazuje na to, że WWE NXT Champion Karrion Kross wkrótce zostanie dodany do rosteru RAW.

ZOBACZ TAKŻE >>> SPOILERY! Wypowiedź nowego mistrza w RAW Talk, Świat wrestlingu gratuluje nowej mistrzyni, Title match zapowiedziany na najbliższe RAW

Jak już zauważyliśmy w ostatnim czasie Kross pracował w wielu dark matchach poprzedzających czerwoną tygodniówkę tylko po to, aby urzędnicy WWE mogli lepiej mu się przyjrzeć. Doprowadziło to do spekulacji na temat przyszłości wspomnianego wrestlera, który może być częścią Draftu, jaki WWE zorganizuje prawdopodobnie przed SummerSlam.

Portal PWInsider.com informuje, że w ciągu ostatnich dni odbyło się wiele rozmów na temat przyszłości Karriona, z których wynikło iż wrestler zostanie włączony do rosteru RAW.

Podczas ostatniego odcinka WWE NXT Karrion Kross pokonał Johnny’ego Gargano zachowując WWE NXT Championship, a następnie zaatakował sędziego specjalnego Samoa Joe, który współpracuje z Williamem Regalem.