Potencjalne zmiany dotyczące SummerSlam 2021, Cody Rhodes na temat Clash of the Champions, Jim Ross komentuje współpracę AEW z Impact Wrestling

» Wiele wskazuje na to, że tegoroczne SummerSlam nie odbędzie się 22 sierpnia w Las Vegas. Oczywiście ta informacja nie została potwierdzona przez federację World Wrestling Entertainment jednak warto zwrócić uwagę na wydarzenie, jakie będzie miało miejsce dzień wcześniej. Otóż 21 sierpnia w Las Vegas kolejną wielką walkę stoczy Manny Pacquiao, którego rywalem będzie Spence Jr. Oznacza to, iż SummerSlam nie będzie największym sierpniowym wydarzeniem w Las Vegas.

Andrew Zarian z Mat Men Pro Wrestling uważa, że SummerSlam nie odbędzie się w dniu, o którym wszyscy rozmawiają:

– Tegoroczne SummerSlam nie odbędzie się w dni, o którym wszyscy mówią.

To oznacza, iż największa letnia impreza odbędzie się w Las Vegas, ale z tygodniowym wyprzedzeniem lub opóźnieniem.

» W styczniu 2022 roku AEW Dynamite przeniesie się na TBS. To ogłoszenie zszokowało fanów wrestlingu, ale dzięki temu otrzymamy również AEW: Rampage.

Wiceprezes AEW Cody Rhodes rozmawiał z Connorem Caseyem na temat przyszłości AEW oraz Clash of the Champions.

Wydaje mi się, że to ciekawe spojrzenie. Chodzi o to, że w wrestlingu zabierasz pewne rzeczy, które są dawnymi odpowiednikami i używasz ich jako nowy przykład. W przypadku All Elite Wrestling wszystko, co robimy może być zakorzenione w jednym kawałku historii, która w późniejszym czasie staje się pełnoprawną opowieścią. Chętnie powróciłbym do Clash of the Champions lub Main Event w sobotnią noc. Z pewnością byłyby to świetnie wydarzenie, w których tytuły mistrzowskie są bronione – zakończył Cody Rhodes.

13 sierpnia będziemy świadkami debiutu nowego programu AEW Rampage.

» Krajobraz pro wrestlingu uległ zmianie w momencie, kiedy AEW nawiązało współpracę z Impact Wrestling oraz New Japan Pro Wrestling. Współpraca AEW z Impact otworzyła drzwi na stworzenie kilku wymarzonych pojedynków, jednak opinie fanów są podzielone względem wspomnianego partnerstwa.

WWE Hall of Fame Jim Ross w rozmowie ze Stevenem Muehlhausenem powiedział, że federacja Impact Wrestling skorzystała bardziej ze współpracy:

Wydaje mi się, że Impact zyskało więcej dzięki pracy Tony’ego Khana. Don Callis jest członkiem zespołu kierującego Impact oraz partnerem Kenny’ego Omegi. Być może to, co powiem zabrzmi źle, ale jestem pewien swoich słów. Na współpracy pomiędzy AEW i Impact Wrestling więcej zyskała druga firma. Jeżeli to pomoże branży wrestlingowej i uczyni ją bardziej otwartą dla fanów to wszyscy będziemy zwycięzcami. Filozofia Tony’ego Khana polega na robieniu interesów z każdym, kto chce pomóc AEW. Nie wydaje mi się, aby AEW poprzestało na współpracy z Impact – zakończył Hall of Famer.