Scorpio Sky opowiada o kwarantannie, Zelina Vega o kulisach pracy w WWE, Jim Ross komentuje pracę AEW w kwarantannie

» W ubiegłym tygodniu Scorpio Sky miał zmierzyć się z Shawnem Spearsem, jednak walka ta została anulowana z powodu obaw o COVID-19. AEW ogłosiło, że w ciągu ostatnich tygodni Sky kontaktował się z kim, u kogo wykryto objawy związane z wirusem.

Dzięki śledztwu przeprowadzonemu przez AEW dowiedziałem się, że Scorpio Sky jest osobą narażoną na COVID-19, w ciągu ostatnich 14 dni miał kontakt z osoba będącą na kwarantannie. Wstępny test był negatywny, ale AEW zdecydowało się na przełożenie dzisiejszego pojedynku.

Sky podziękował fanom:

Chcę podziękować tym, którzy zaoferowali mi swoją troskę. Kiedy dowiedziałem się, że miałem kontakt z kimś, kto miał COVID-19 powiadomiłem personel medyczny AEW i poddałem się testowi. Otrzymałem negatywny wynik. W tym momencie wyszedłem i poddałem się testom w innym miejscu, aby mieć pewność. Wynik był negatywny, a osoba z którą miałem kontakt również uzyskała wynik negatywny. Wracam do pracy.

» Zanim Zelina Vega została menadżerem/wrestlerką swoich sił próbowała jako aktorka. Zainspirowały ją wydarzenia z udziałem byłej WWE Women Champion Trish Stratut oraz Lity. Wrestlerka w podcaście Chasing Glory Lilian Garcia wypowiedziała się odnośnie rozwoju swojej kariery aktorskiej:

Cóż, kiedy byłem dzieckiem oglądałem WWE i zawsze wiedziałem, co mnie urzekło. To były segmenty, jakie odbywały się za kulisami. Wiesz, nienawidziłem Trish, bo jak mogła uderzyć Lite w taki, a nie inny sposób? To mnie zainteresowało. Pamiętam, jak mama powtarzała w kółko, że oni są aktorami. Muszę robić jedno i drugie. Pomyślałem, że jestem bardzo młoda i nie rozpoczęłam swojej przygody z wrestlingiem, ale muszę zacząć karierę aktorką. Zaczęłam działać w liceum, a potem na studiach.

Przed podpisaniem kontraktu z WWE w 2017, Vega pracowała dla kilku niezależnych federacji. Jak frustrujące było dotarcie do WWE?

W tym momencie było ciężko. Miałam 18, czy 19 lat. Odrzucono mnie w 2010 roku. Dwa lata później sytuacja wyglądała inaczej. Byłam częścią Rosebud (przez sześć miesięcy), kiedy wyjechałam do Nowego Jorku. Czuję, że wiele osób nie ma pojęcia, jak wygląda tutaj biznes. Płacenie składek, dojście do pewnego puntku, oznacza wiele wyrzeczeń. Zrobiłem, to co musiałem, bo wiedziałem, że jest coś we mnie.

 

» WWE Hall of Famer Jim Ross w najnowszej odsłonie swojego podcastu wypowiedział się na temat podekscytowania związanego z walkę Jona Moxleya i Eddiego Kingstona w I Quit Matchu, a także o AEW TNT Title Cody vs Darby Alin.

Tony Khan wykonał dobrą robotę układając kartę pojedynków. Historie związane z PPV są znacząne, myślę że próbowaliśmy zrobić, to na własną rękę, ale on trzymał puls. Wiecie, że Jon Moxley i Eddie Kingston to wrestlerzy brutalni. I Quit będzie czymś wielkim.

Podoba mi się praca jaką wykonuje MJF/Jericho. To ludzie, którzy wciąż opowiadają o piosenkach oraz tańcu. Dopasowanie drużyn jest niesamowite, tak jak The Young Bucks vs FTR.