Tom Phillips zwolniony z WWE, Przyszłość Evy Marie, Will Ospreay o wykonaniu Oss Cuttera na Bea Priestley: “To był jej pomysł”

» Tom Philips – komentator i spiker, nie jest już pracownikiem federacji WWE – informuje portal Fightful. Nick Hausman zauważył w The Wrestling Inc. Daily, że w ostatnim czasie oczekiwano kolejnego zwolnienia z zespołu komentatorskiego. Nie są jeszcze znane konkretne szczegóły odejścia Toma z organizacji. Phillips podpisał kontrakt z federacją w 2012 roku. Pracował przy prawie każdym programie telewizyjnym WWE, w tym NXT, 205 Live, Main Event, RAW i SmackDown. Był także gospodarzem programów na YouTube i WWE Network, a także pracował na backstage’u. Tom został zastąpiony przez Adnana Virka jako głównego komentatora RAW noc po WrestleManii 37. Virk opuścił firmę w tym tygodniu po niespełna dwóch miesiącach pracy i został zastąpiony przez Jimmy’ego Smitha. Philips zmienił niedawno swoją nazwę w mediach społecznościowych na swoje prawdziwe imię i nazwisko – Tom Hannifan.

» Od jakiegoś czasu WWE wypuszcza filmy promujące powrót Evy Marie, która wraca do ringu po kilku latach. Fani zastanawiali się, jakie federacja ma plany względem Marie i kiedy ujrzymy ją w kwadratowym pierścieniu. Fightful Select donosi, że Eva trenowała z rekrutem NXT Parkerem Boudreaux w Performance Center.

„Plan na Marie jest taki, aby nie była w głównym obrazku kobiecej dywizji, a osobą, która będzie pracowała na zasadzie “promotora” młodszych wrestlerek.

Mówiono, że nad umową Evy pracowano przez długi czas, zanim pojawiły się winiety zapowiadające jej powrót. Dodano, że jej powrót do telewizji nie miał wpływu na zwolnienie niektórych zawodniczek (Peyton Royce, Billie Kay) z WWE – ponieważ podpisała kontrakt w zeszłym roku.

» Will Ospreay zaszokował świat po zwycięstwie w New Japan Cup 2021, wykonując Oscutter swojej dziewczynie Bea Priestley. Segment został zabookowany w ten sposób, aby pokazać do czego Ospreay był gotów się posunąć, by zdobyć IWGP World Heavyweight Championship, ale spotkał się ze sporą krytyką między innymi na Twitterze. Oczywiście wszystko przez sytuację z “blackballingiem” Pollyanny, który wyszedł na jaw podczas akcji Speaking Out.

W podcaście The Two Man Power Trip, Ospreay omówił moment, w którym zaatakował swoją dziewczynę.

„Rozumiem oburzenie wielu osób, ale ludzie muszą zdać sobie sprawę, że ja i Bea nadal jesteśmy razem. Wszyscy zdają sobie z tego sprawę, prawda? To był jej pomysł, żeby przyjąć Oscuttera. Pozwoliła na to. Jest zawodową zapaśniczką i to bardzo dobrą zawodową zapaśniczką. Wiele osób najwyraźniej było tym zirytowane, ale ludzie muszą pamiętać, że między nami nic się nie dzieje bez wiedzy drugiej osoby – powiedział Ospreay”.