Jak poważny jest uraz Willa Ospreay’a?, Ripley vs. Flair na Hell in a Cell, Bronson Reed chciałby zawalczyć z Brockiem Lesnarem

» Jak informowaliśmy kilka dni temu, Will Ospreay doznał poważnej kontuzji podczas starcia z Shingo Takagim na Wrestling Dontaku. Nie była znana diagnoza urazu Brytyjczyka i można było tylko spekulować jakiego rodzaju kontuzji się nabawił.

Breaking News: Will Ospreay zrzeka się tytułu IWGP World Heavyweight z powodu kontuzji szyi!

Dzisiaj rano były IWGP World Heavyweight Champion wrzucił na swojego Twittera fotografię z prześwietlenia karku i nie wygląda to zbyt dobrze. Wiele wskazuje na to, że lider The United Empire doznał urazu C7-TI. Tego typu kontuzje wymagają czasochłonnego leczenia, więc Ospreay’a czeka długi rozbrat z kwadratowym pierścieniem.

» WWE zatwierdziło pierwszy pojedynek na tegoroczną galę Hell in a Cell. Podczas minionego epizodu Monday Night RAW dowiedzieliśmy się z kim na czerwcowym show zawalczy Rhea Ripley. 

Charlotte Flair ponownie zmierzyła się z Asuką na RAW i tym razem wyszła z tego pojedynku zwycięsko, dzięki czemu zyskała title shota na tytuł kobiet czerwonego brandu.

» Bronson Reed chciałby pewnego dnia stoczyć pojedynek z Brockiem Lesnarem. Australijczyk po ponad dziesięciu latach w pro wrestlingu osiągnął swój największy sukces, pokonując Johnny’ego Gargano w Steel Cage Matchu na ostatnim epizodzie NXT i zdobył mistrzostwo North American. W rozmowie z Metro powiedział, że chciałby wziąć udział w batalii z Brockiem Lesnarem.

„Bardzo chciałbym to zrobić! Jest kimś, kto zawsze jest główną atrakcją. W każdym meczu, w którym występuje, tworzy coś wyjątkowego. Z przyjemnością z nim zawalczę”.