Znamy finalistów tegorocznego New Japan Cup!

Turniej New Japan Cup dobiega końca i jutro poznamy zwycięzcę tegorocznych zmagań. Za nami kilkanaście emocjonujących dni i pojedynków na wysokim poziomie. Dzisiejsze półfinały, w których udział wzięli EVIL, David Finlay, Shingo Takagi i Will Ospreay – odkryły nam karty w kwestii jutrzejszego finału. 

W pierwszym starciu półfinałowym, Will Ospreay zmierzył się z rewelacją tegorocznej rywalizacji – Davidem Finlay’em. Lider The United Empire wygrał ten pojedynek i zagwarantował sobie miejsce w finale NJC 2021, w którym jego oponentem będzie dobrze znany mu rywal.

Wszyscy pamiętamy zwycięstwo EVILA w zeszłorocznym turnieju, gdy zaskoczył cały świat wygrywając New Japan Cup.  W tym roku doszedł do półfinału, ale na nim jego droga do finału się zakończyła. Shingo Takagi dopiął swego we wspaniałym stylu i awansował do finałowej walki.

21 marca będziemy świadkami kolejnego w historii pojedynku Ospreay’a z Takagim. Niespełna dwa lata temu, panowie mieli okazję zawalczyć ze sobą w finale Best of Super Juniors. Wykręcili wtedy fenomenalny pojedynek, który otrzymał od Dave’a Melztera prawie sześć gwiazdek, a dokładnie 5 i 3/4*.