G1 CLIMAX 30 Dzień 13: Wyniki

A Block Tournament Match

Jeff Cobb def. Tomohiro Ishii

Wyrównany pojedynek zakończył się wygraną Jeffa Cobba, który odniósł zwycięstwo poprzez po wykonaniu Tour of the Islands.

A Block Tournament Match

Jay White def. Yujiro Takahashi

Starcie wewnątrz Bullet Clubu. Lider frakcji kontra zwykły członek! Jay White zawalczył w dresie, nie przebierając się nawet w swój ring gear. Szybko pokonał Yujiro po aplikacji Bladerunnera.

A Block Tournament Match

Will Ospreay def. Taichi

Brytyjczyk zmierza po zwycięstwo w bloku B i ma na to bardzo duże szanse. Po zwycięstwie z Taichim na swoim koncie ma 10 punktów i ostatnie dwa pojedynki będą niezwykle kluczowe w kontekście rozstrzygnięcia rywalizacji w bloku. Ospreay pokonał najlepszego piosenkarza wśród wrestlerów po wykonaniu Stormbreakera.

A Block Tournament Match

Kota Ibushi def. Minoru Suzuki

Spotkali się ze sobą wrestlerzy, którzy lubią się pobić po twarzy. Stiffowa walka, przepełniona mocnymi ciosami i kopnięciami. Ibushi zwyciężył aplikując Suzukiego Kamigoye. Golden Star melduje się na pierwszym miejscu w bloku – na koncie ma 10 oczek i wygrane pojedynki z Okadą i Ospreay’em.

A Block Tournament Match

Kazuchika Okada def. Shingo Takagi

Najdłuższy pojedynek w tegorocznym G1 Climax. Shingo Takagi stracił właśnie szansę na zwycięstwo w turnieju i jedynie pozostaje mu walczyć o czołowe lokaty na koniec zmagań. Starcie z Okadą było świetne, lecz dla Shingo zakończone porażką po tym, jak sędzia przerwał pojedynek, gdy Takagi odpłynął po założeniu przez Rainmakera Money Clip.