UWAGA NA SPOILERY! Kevin Owens zwierzał się Vince’owi McMahonowi, Gwiazda WWE zmienia nickname po drafcie na SmackDown!, Wielki powrót na SmackDown!

» Jak szeroko udokumentowano, Kevin Owens i Vince McMahon mają silne relacje zawodowe. Podczas niedawnej rozmowy z Bleacher Report Wrestling, Owens zagłębił się nieco bardziej w swoje relacje z prezesem WWE i ujawnił, że może zwierzyć się McMahonowi, gdy chodzi o sprawy z życia, a nie tylko związane z wrestlingiem.

Jeśli chodzi o sprawy osobiste, czy to obchodzenie się z wirusem, czy cokolwiek innego, jego drzwi są zawsze otwarte. Powiedziałbym, że w ciągu kilku miesięcy rozmawialiśmy o życiu więcej niż o wszystkim związanym z wrestlingiem. Nie wiem, czy ma taki rodzaj relacji ze wszystkimi, ale czuję się komfortowo, mówiąc mu wszystko, co muszę mu powiedzieć, a on zawsze jest bardzo otwarty. Nie zawsze się zgadza, ale taka jest natura ludzi i rozmowy, więc powiedziałbym, że mamy dobre relacje.

Owens wyjaśnił również, dlaczego szuka „potwierdzenia” od McMahona i często nie rozmawia z szefem WWE, dopóki nie dostarczy tego, czego się od niego oczekuje.

Były chwile, kiedy prawie nie chciałem wracać do jego biura, aby z nim porozmawiać, dopóki nie poczułem, że dostarczyłem to, czego chciał. Wtedy mogłem spojrzeć mu w oczy i powiedzieć: „W porządku, co dalej?”

» Seth Rollins jest teraz oficjalnie członkiem Friday Night SmackDown po tym, jak został wybrany przez niebieską markę w pierwszej rundzie WWE Draft. W rezultacie jest teraz zmuszony porzucić swój samozwańczy przydomek The Monday Night Messiah, który wprowadził po tym, jak w grudniu zeszłego roku przeszedł heel turn. W wywiadzie za kulisami dla WWE, Rollins ujawnił, że od dzisiaj będzie występował pod pseudonimem SmackDown’s Savior. 

Chciałbym przedstawić się jako Seth Rollins, były Monday Night Messiah, a teraz jako SmackDown’s Savior.

Zapytany, czy poczuł się zignorowany, ponieważ był drugim wyborem SmackDown [i czwartym wyborem ogólnie] w drafcie WWE 2020, rok po tym, jak został wybrany numerem 1 przez RAW, Rollins powiedział, że miejsce, w którym idzie w drafcie, jest nieistotne.

Liczby nie mają dla mnie znaczenia. To bardzo naturalne, że mistrzowie [Drew McIntyre i Roman Reigns] schodzą z planszy jako pierwsi.
Ale kto pierwszy za nimi stoi? A kto pierwszy zmienia brandy? Kto będzie najczęściej rozmawiał o wyborze tego draftu? Myślę, że odpowiedziałem na wszystkie te pytania.

Rollins powiedział również, że fani mogą oczekiwać od niego „więcej tego samego” na SmackDown i że nie skończył rozpowszechniać swojego przesłania i pracować na rzecz większego dobra. Wcześniej na SmackDown, Rollins powiedział Kayli Braxton za kulisami, że po spędzeniu całej swojej kariery jako supergwiazda RAW jest podekscytowany, że w końcu przeskoczył na SmackDown.

Mam nową ścieżkę do przejścia i wiele szlaków do wytyczenia. To jest ekscytujące.

Co ciekawe, Rey Mysterio i Dominik Mysterio, którzy obecnie toczą feud z Rollinsem, również zostali przedraftowani na SmackDown.  Murphy jest za to wolnym agentem i ma prawo podpisać kontrakt z wybranym brandem.

» Lars Sullivan był wyłączony z akcji z powodu kontuzji kolana. Trochę to trwało, ale The Freak powrócił i jest gotowy do zniszczenia. Ringside News poinformowało kilka tygodni temu, że nazwisko Larsa Sullivana ponownie pojawiło się w zespole kreatywnym WWE. Otrzymali rozkaz, żeby wymyślić coś na jego powrót i zobaczyliśmy, co mieli w zanadrzu. Sullivan powrócił pod koniec walki The Miza i Johna Morrisona z Mattem Riddle’em i Jeffem Hardym. The Freak wydał wielki, brutalny komunikat, podczas gdy komentatorzy chwalili jego fizyczne możliwości. Później Stephanie McMahon oznajmiła, że ​​Sullivan zostanie dodany do poniedziałkowej puli draftów. The Freak wraca do WWE!