G1 CLIMAX 30 Dzień 11: Wyniki

A Block Tournament Match

Tomohiro Ishii def. Yujiro Takahashi

Yujiro Takahashi nadal nie zdobył swoich pierwszych oczek w tegorocznym Climaxie. Tym razem musiał uznać wyższość Tomohiro Ishii’ego, który pokonał go za pomocą Brainbustera.

A Block Tournament Match

Kazuchika Okada def. Jeff Cobb

Rainmaker podobnie jak w starciu z Minoru Suzukim, wygrał poprzez pinfall.

A Block Tournament Match

Will Ospreay def. Minoru Suzuki

Ospreay walczy o zwycięstwo w bloku A i starcie z Minoru było kluczowe w kontekście zachowania szans na triumf. Suzuki dał popalić Willowi i ten musiał się mocno natrudzić, by pokonać 51-latka. Will Ospreay przechytrzył Minoru i zaaplikował mu Stormbreaker i ta właśnie akcja zapewniła mu wygraną.

A Block Tournament Match

Jay White def. Taichi

Najlepszy piosenkarz wśród wrestlerów zalicza ostry zjazd w ostatnich 3 kolejkach. Dziś przegrał po raz trzeci z rzędu i to Jay White dopisał do swojego konta 2 punkty za zwycięstwo. Bladerunner wykończył Taichi’ego.

A Block Tournament Match

Shingo Takagi def. Kota Ibushi

Najdłuższa walka tego dnia zakończyła się wygraną Shingo Takagiego, który po wyczerpującym pojedynku zatrzymał rozpędzonego Kotę Ibushi’ego. Golden Star miał na swoim koncie 8 punktów i ewentualne zwycięstwo dałoby mu niemalże pewną szansę na udział w finale Climaxa. Shingo powstrzymał jego zamiary i zwyciężył po wykonaniu Last of Dragon.