Dlaczego D-Von nie współpracuje już z Bubbą Ray’em Dudley’em?, Shayna Baszler prezentuje lekko zmieniony image

» WWE Hall of Famer D-Von Dudley szczegółowo wyjaśnił, dlaczego od 2016 roku nie współpracuje z Bullym Ray’em znanym również jako Bubba Ray Dudley.

Życzę mu wszystkiego najlepszego. Nie prowadzimy ze sobą interesów. Nie mam żadnych urazów, po prostu on robi swoje a ja robię swoje. Bubba i ja nie kłócimy się ze sobą. Jesteśmy dobrymi kolegami, ale nasze drogi się rozeszły, podobnie jak większość tag teamów. To nie jest zasługa Marty’ego Jannetty’ego czy Shawna Michaelsa. Po prostu mieliśmy pewną wymianę zdań, z której wyniknęło zbyt wiele różnic, więc podążyliśmy własnymi ścieżkami. On ma szkołę wrestlingową w Connecticut, a ja tutaj w Winter Park. Więc oboje jesteśmy właścicielami szkół wrestlingowych, ale nie mamy wspólnej działalności. To wszystko.

Velvet Sky to narzeczona Bully’ego. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera odpowiedziała na komentarz D-Vona w następujący sposób.

Fikcja może być fajna…. lol, jeśli tylko poznasz prawdę. Bo to nie jest to.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Shayna Baszler w pierwszej rundzie inaugurującego turniej Queen’s Crown pokonała Danę Brooke.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 11 października 2021: Raport

Zwyciężczyni za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniła zdjęcie inspirowane na podstawie Warhammera. W takim “wdzianku” wrestlerka zaprezentowała nam się na czerwonej tygodniówce.

Miarą prawdziwej chwały nie jest toczenie bitwy w południe, w otoczeniu dzielnych towarzyszy na polu zwycięstwa, ale dzielna i samotna walka w ciemności bez nadziei na pomoc.

W przyszłym tygodniu na RAW przeciwniczką Shayny Baszler będzie Doudrop, która również dzięki wygranej awansowała do kolejnego etapu turnieju.