Drew McIntyre chce zmierzyć się z Johnem Ceną na WrestleManii, Gwiazda ROH potrącona przez samochód, Tag team battle royal i dwa segmenty zapowiedziane na najbliższe RAW

» Drew McIntyre podczas wypowiedzi w materiale wideo z T-Mobile Center zdradził z kim chciałby zmierzyć się podczas WrestleManii 39. Jego wymarzonym przeciwnikiem okazał się być John Cena. Wrestler chciałby również, aby podczas show w 2023 roku The Rock zawalczył z Romanem Reignsem. McIntyre powiedział także, że gdyby mógł, codziennie chciałby walczyć z Sheamusem lub The Undertakerem.

Ale jeśli chodzi o Hollywood, to Rock byłby oczywistym wyborem. Chciałbym zobaczyć Rocka i Romana, więc wybiorę Cenę, bo on już odszedł do Hollywood.
To byłaby świetna historia. Absolutnie, podoba mi się.

Według plotek, WWE szykuje walkę Cena vs. Reigns już podczas najbliższego SummerSlam.

» Tracy Williams został potrącony przez samochód na początku tego tygodnia. ROH World Tag Team Champion poinformował na Twitterze, że został potrącony podczas spaceru z psem. Mężczyzna przejechał na czerwonym świetle i uderzył go samochodem, gdy Williams przechodził przez ulicę.
Jak widać na zdjęciu, Williams wylądował w szpitalu z założoną ortezą na szyję. Teraz jednak przebywa w domu, gdzie dochodzi do siebie.

» WWE ogłosiło kilka rzeczy na poniedziałkowy odcinek RAW. RK-Bro (Randy Orton & Riddle), The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods), Mace & T-Bar, Lucha House Party (Gran Metalik & Lince Dorado), oraz The Viking Raiders (Erik & Ivar) wezmą udział w pięciozespołowym battle royal. Zwycięzcy tego pojedynku zostaną pretendentami numer 1 do tytułów tag-team RAW. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się ten title match.
Bobby Lashley i Drew McIntyre wezmą udział w podpisaniu kontraktu na walkę podczas Hell in a Cell. Pojawi się także segment, w którym Shayna Baszler zawita na Alexa’s Playground.