Adam Cole komentuje dołączenie Bobby’ego Fisha do AEW, Mick Foley zwolennikiem rywalizacji Britt Baker z Thunder Rosą

» Były WWE NXT Champion Adam Cole pojawił się na Comic-Con w Nowym Jorku. W trakcie imprezy doświadczony wrestler wypowiedział się na temat dołączenia Bobby’ego Fisha do AEW.

Ostatnim razem, kiedy byłem obok Bobby’ego Fisha sprawy z moją dawną grupą nie zakończyły się odpowiednio. Nie jestem pewien, czy pozostaliśmy w dobrych stosunkach. Jednak jestem szczęśliwy z jego dołączenia do AEW. Mam nadzieję, że pozostali popierają mój entuzjazm – powiedział Adam Cole.

Warto przypomnieć, że Bobby i Adam współpracowali ze sobą podczas pobyt w WWE NXT, gdzie tworzyli grupę The Undisputed Era.

» WWE Hall of Famer Mick Foley namawia prezesa AEW Tony’ego Khana do zarezerwowana walki rewanżowej z udziałem AEW Women’s Champion Britt Baker i Thunder Rosą.

Wspomniane wrestlerki były głównymi gwiazdami Dynamite, które odbyło się 17 marca. Dzięki świetnemu Lights Out rywalizacja mistrzyni i pretendentki została okrzyknięta przez wielu mianem Best Women’s Match in history AEW.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 11 października 2021: Raport

Jednym z wielu niezliczonych fanów konfrontacji jest Mick Foley, który w ostatnim czasie wdał się w zabawną wymianę zdań na Twitterze.

Były WWE Champion udostępnił zdjęcie, na którym znajduje się Thunder Rosa nazywając ją Hardcore Legendy. Obrażona Baker na wpis odpowiedziała swoim zdjęciem po Lights Out.

Ostatnim razem, kiedy sprawdzałem Britt to @thunderrosa22 odebrała W. Może czas na rewanż i to będzie w porządku. @TonyKhan… chcesz pomóc rozwiązać ten spór? -Napisał Mick Foley na Twitterze.

Britt Baker i Thunder Rosa w ringu AEW rywalizowały ze sobą dwukrotnie. Kierując się jakością poprzednich konfrontacji z pewnością fani czekają na decydujące starcie z udziałem wspomnianych kobiet. W ostatnim czasie Thunder Rosa wyraziła chęć zdobycia TBS Championship, a Britt Baker zaangażowała się w konflikt z Jade Cargill. Ta sytuacja może sprawić, iż Panie w najbliższym czasie się nie spotkają.