Adam Cole porusza temat kontraktu Kevina Owensa, współpracy z Britt Baker, dream matchów w AEW oraz odejścia z NXT

AEW Superstar Adam Cole wystąpił w najnowszej odsłonie Oral Sessions, czyli programu którego gospodarzem jest Renee Paquette. Doświadczony wrestler wypowiedział się na takie tematy, jak:

– Zakończenie współpracy z WWE NXT i dołączenie do AEW
– Potencjalnej współpracy ze swoją dziewczyną Britt Baker, która jest AEW Women’s Champion,
– Możliwość pracy dla innych federacji,
– Wygasający kontrakt Kevina Owensa i chęć współpracy,
– Chęć stworzenia kilku dream matchów.

Zakończenie współpracy z WWE NXT, dołączenie do AEW. Potencjalna współpraca ze swoją dziewczyną Britt Baker, która jest AEW Women’s Champion:

To świetne – powiedział Cole odnośnie obecności w tej samej federacji, co Baker. Zawsze potrafiliśmy znaleźć czas dla siebie. Chcieliśmy spędzać, jak najwięcej czasu ze sobą. Za każdym razem, kiedy kończył się event, na którym występowałem, Britt dzwoniła do mnie. Ostatnio była bardzo zajęta, podobnie było ze mną, więc przez kilka tygodni nie widzieliśmy się. Bywały również takie tygodnie, gdzie spędzaliśmy ze sobą tylko pół dnia. To było zbyt szalone. Najfajniejszą rzeczą teraz dla mnie jest możliwość współpracy z nią na zapleczu. Lubię przebywać na zapleczu i oglądać to, co się dzieje na tygodniówkach. Podoba mi się reakcja wszystkich obecnych za kulisami. Jesteśmy podekscytowani tym, jak Britt dobrze sobie radzi. Mogę ją mocno przytulić i powiedzieć, że wykonała kawał świetnej roboty. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak ważne jest przebywanie z drugą połówką w tej samej firmie, dopóki tego nie doświadczysz.

Możliwość pracy dla innych federacji:

Myślę, że to może być ciekawe. Ponownie chciałbym sprawdzić się na scenie niezależnej, gdzie pracowałem przez dziesięć lat, zanim dostałem się do NXT, a następnie do AEW. Mam tutaj na myśli New Japan Pro Wrestling, to miejsce, w którym chciałbym się znaleźć. Wiele podróżowałem w swoim życiu. W Japonii mają wiele niesamowitych miejsc, jak: Korakeun Hall, Tokyo Dome czy Sumo Hall. W NJPW czułem się bardzo dobrze, ponieważ tam nabierałem rozpędu, który zaprowadził mnie aż do AEW. Możliwość powrotu do NJPW byłoby czymś świetnym. Bardzo dobrze wspominam okres, kiedy pracowałem dla ROH. W PWG stoczyłem wiele niezapomnianych walk. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpocząłem w CZW, gdzie poznałem Jona Moxleya. Jest kilka rzeczy, które chciałbym zrobić. Niezależna scena to świetna zabawa.

Wygasający kontrakt Kevina Owensa i chęć współpracy:

Przyjaźnię się z Kevinem Owensem, więc chce, aby dokonał takiego wyboru, który go uszczęśliwi. Oczywiście byłbym zachwycony, gdyby dołączył do mnie, do Young Bucks i innych członków rosteru AEW. To byłoby niesamowite przeżycie, jednak najważniejsze dla mnie jest jego szczęście. Nie ma we mnie żadnej części, która byłaby zła z dokonanego przez niego wyboru.

Chęć stworzenia kilku dream matchów:

Zdecydowanym numerem jeden jest CM Punk. Znajduje się na mojej górze Rushmore. To on odsłonił mi drogę do Ring of Honor. To on sprawił, że powiedziałem – Chcę się skupić na nauce wygłaszania prom. Odkąd pamiętam CM Punk był świetnym mówcą. Fakt, że możemy ze sobą współpracować jest dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z Jungle Boy, który jest młodym i utalentowanym wrestlerem. Nigdy nie walczyłem z Jonem Moxleyem, mimo iż znam go od samego początku mojej przygody z wrestlingiem. Kiedy zaczynałem byłem zielony, więc miałem szczęście że umieszczali mnie w pre-show poprzedzającym główne gale CZW, czego Jon był częścią. Kiedy zdobyłem trochę doświadczenia, Jon odszedł, więc nie miałem szansy z nim walczyć. Wszystko jest możliwe, więc moje dream matche mogą się spełnić – zakończył Adam Cole.