The Rock: Kevin Owens i Adam Cole to najlepsi wykonawcy, Beth Phoenix: Będziemy prezentować nowe twarze w NXT

» Legenda WWE Dwayne „The Rock” Johnson uważa, że SmackDown Superstar Kevin Owens oraz AEW Superstar Adam Cole są najlepszymi wykonawcami w branży.

The Rock za pośrednictwem portali społecznościowych pochwalił wspomnianych profesjonalnym wrestlerów wdając się w interakcję z jednym z użytkowników Twittera.

Fan, o którym mowa pierwotnie opublikował zrzut ekranu z rozmowy przeprowadzonej ze swoim ojcem, który jest wielkim hejterem Owensa i Cole’a. Użytkownik Twittera poinformował, że ojciec przebywa na oddziale intensywnej terapii i właśnie został odpięty od respiratora.

Owens odpowiedział na tweet fana w następujący sposób:

Powiedz swojemu tacie, że mam nadzieję iż szybko stanie na nogi i w głębi duszy wie, że mnie kocha, naprawdę doceniam to. Jest moim największym fanem i nuci mój theme song.

Wszyscy pokonaliśmy Cenę, więc świętujemy lol. Życzę siły tacie w tym czasie, a Kevin O i Adam Cole to dwaj najlepsi, więc twój pops zna się na rzeczy! – odpisał The Rock.

Z najnowszych informacji wynika, że Kevin Owens opuści WWE na początku przyszłego roku, ponieważ nie ma w planach przedłużania współpracy ze wspomnianą firmą po wygaśnięciu kontraktu. Adam Cole zadebiutował w AEW na gali All Out, a w przyszłym tygodniu na Dynamite zmierzy się z Frankie Kazarianem.

» W najnowszej odsłonie WWE The Bump pojawiła się komentatorka WWE NXT, Hall of Famer Beth Phoenix. Utytułowana wrestlerka podzieliła się swoim odczuciem wobec nowej ery w WWE NXT.

Och jestem tak podekscytowana! Mam na myśli nowe początki. Chodzi o to, że wydaje mi się, iż wiele osób jest trochę niepewnych co do zmian. Fani mają zastrzeżenia do zupełnie nowego podejścia WWE NXT. Często pojawiają się pytania, co się stanie? Czy to nie będzie już NXT, które znamy i kochamy? Po prostu rozwiniemy się jako brand. Będziemy prezentować nowe twarze, nowe talenty, nowe możliwości.