Adam Cole miał być menedżerem Keitha Lee, Tully Blanchard chce rywalizacji ze Stingiem

» Były wrestler WWE Adam Cole zdecydował się na dołączenie do federacji AEW, co według niego było dość łatwą decyzją. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio poinformował, że pierwotne plany zakładały, iż były WWE NXT Champion będzie managerem Keitha Lee.

Według „Ringside News” były NXT Champion dwa tygodnie temu otrzymał informację, w jaki sposób będzie prowadzona jego kariera w głównym rosterze, gdzie miał pełnić funkcję heelowego managera Keitha Lee. Pomysł polegał na tym, aby Lee odwrócił się od swojego managera, który z pewnością otrzymałby nowy ring name, ponieważ nie mogło być dwóch Cole’ów w main rosterze.

Pomysł byłby podobny do Lio Rush / Bobby Lashley, gdzie masz tego małego faceta, który jest wielkim mówcą, a on chowa się za wielkim, masywnym Afroamerykaninem, coś w tego rodzaju. Więc chcieli Adama w roli menedżera, nie wrestlera.

Meltzer zauważył, że pomysł pochodził od samego prezesa WWE Vince’a McMahona oraz Bruce’a Pricharda.

» W tym tygodniu na tygodniówce AEW Dynamite, Tully Blanchard dał jasno do zrozumienia, że chce wyzwać do walki Stinga.

Podczas backstage promo, Blanchard opowiedział o tym, jak jego „przywództwo” wpłynęło na rozwój Shawna Spearsa, FTR z The Pinnacle w rywalizacji z Johnem Silverem, Evilem Uno i Stu Graysonem z The Dark Order.

Tony Schiavone to dla mnie rodzaj retrospekcji. Wprowadziłem ich na ring, a trzy gwiazdy zniszczyły drugą drużynę. Na tym właśnie polega przywództwo. Właśnie to zobaczyłeś.

Tully wspomniał również, jak Sting próbował wykorzystać popularność Allina, po czym poprosił Tony’ego Khana o zabookowanie rywalizacji Spearsa z Allinem.

Spoglądasz na Darby’ego Allina i Stinga, ludzi z mojej przeszłości i teraźniejszości. Sting po prostu próbuje wykorzystać kogoś innego tak, jak to robił przez całą karierę. I wiesz, co Darby? Zakończę to wszystko. W przyszłym tygodniu, Tony Khan chcę, abyś zarezerwował starcie Shawna Spearsa z Darbym Allinem. Potem Sting nadejdzie czas, kiedy jeszcze raz staniemy ty vs ja.

Sting oraz Blanchard rywalizowali ze sobą pod koniec lat 80. między innymi o NWA Tag Team Titles. 67-letni Tully powrócił do ringu na jednym z odcinków Dynamite, gdzie razem z FTR pokonali The Jurassic Express.