Spoilery! CM Punk chce wygranej Keitha Lee w Royal Rumble, Velvet Sky informuje o swoich problemach, Duże wydarzenie podczas tapingu AEW Dynamite

» W trakcie najnowszego odcinka WWE Backstage, CM Punk wyjawił, że chciałby zobaczyć Keitha Lee wygrywającego w męskim Royal Rumble, który odbędzie się podczas gali PPV Royal Rumble:

“Miał niesamowity występ podczas Survivor Series. Dla mnie jest on dużą rybą w małym stawie. Nie można powiedzieć, że NXT jest małe, ale trzeba kontynuować pewne rzeczy. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Widzisz ten moment, który spędził z Romanem Reignsem. Wydaje mi się, że to było dwa lata temu. Keith Lee musi być częścią męskiego Royal Rumble Matchu. Myślę, że może on zmierzyć się z Brockiem Lesnarem i wygrać”.

» Była TNA Knockouts Champion Velvet Sky za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi, ale ciężko pracuje i jej stan się poprawia:

“Osobom, które złożyły zamówienia na RatedV.net lub CelebVM video, przepraszam za opóźnienia w wysyłce zamówień. Proszę o wyrozumiałość. Cierpię z powodu wielu nieoczekiwanych problemów zdrowotnych. Naprawdę ciężko pracuję, aby być w lepszej dyspozycji każdego dnia, ale to jest kosztem wszystkiego, muszę odpocząć. Dziękuję wszystkim za bycie wspaniałymi fanami i zrozumienie mojej sytuacji. Doceniam każdego z was. Kocham was wszystkich”.

» Podczas tapingu AEW Dynamite, Kenny Omega i Hangman Page pokonali SCU, dzięki czemu poznaliśmy nowych AEW World Tag Team Champions. Warto przypomnieć, że Kazarian oraz Scorpio Sky z SCU zdobyli tytuły mistrzowskie, 30 października 2019 roku podczas odcinka Dynamite pokonując The Lucha Brothers w finale turnieju o pasy Tag Team.