SPOILERY! Nowy przeciwnik Chrisa Jericho, Jerry “The King” Lawler o seminarium w WWE, Konnan o sytuacji z Psicosisem II

» Podczas zbliżającej się gali AEW Revolution PPV odbędzie się starcie z udziałem AEW World Championa Chrisa Jericho oraz Jona Moxleya. Wszystko, dlatego że podczas tapingu AEW Dynamite podczas Jericho “Rock ‘n’ Wrestling Rager at Sea”, Moxley pokonał PACA w meczu o miano pretendenta do AEW World Title.

» Jerry “The King” Lawler wypowiedział się na temat Daniela Bryana, który poprosił go o zorganizowanie seminarium dla młodszych wrestlerów:

“Właśnie szedłem korytarzem i Daniel zapytał mnie, czy chciałbym zorganizować seminarium dla wszystkich wrestlerów z WWE, aby przekazać im swoją wiedzę na temat wrestlingu. Nie ma nikogo lepszego, kto zrobiłby tak wiele w swojej profesjonalnej karierze. To był świetny pomysł i wspaniale byłoby móc zebrać wszystkich młodych ludzi i przekazać im niektórej z tajników, które używałem podczas swojej kariery. Myślę, że to dobry pomysł…. Jestem za”.

» Jakiś czas temu poinformowaliśmy, że podczas tapingu Impact Wrestling w Meksyku doszło do brawlu z udziałem Konnana oraz Psicosisa II. W podcaście Keepin It 100, Konnan przedstawił pewne informacje na temat sytuacji, odnosząc się do La Parka i L.A. Park:

“Pierwotnie planowanym meczem było starcie La Parka z L.A.Park. Nigdy się ten plan nie zmienił. W rzeczywistości zrobiliśmy to podczas Triplemanii, czyli show organizowanego przez meksykańską federację, AAA. W zeszłym roku po wystawie, na której walczył La Parka wszyscy chcieli ponownie zobaczyć L.A. Park, nie La Parka i to właśnie była ta różnica”.