Najnowsze informacje w sprawie Draftu, premiery nowych sezonów RAW & SmackDown oraz turniejów King i Queen of the Ring

Wiele wskazuje na to, że WWE Draft 2021 rozpocznie się 1 października.

Na początku lata Andrew Zarian z podcastu Mat Men poinformował, że tegoroczna edycja draftu odbędzie się 1 października na SmackDown of Fox obejmując również epizod Monday Night RAW.

SmackDown 4 października pierwotnie miało się odbyć w Smoothie King Center w Nowym Orleanie, ale z powodu huraganu wydarzenie zostało przeniesione do Royal Farms Areny w Baltimore.

Pierwsze październikowe RAW ma być premierą 30. sezonu czerwonej tygodniówki, ale na obecną chwilę nie wiadomo, czy tak się stanie.

Z wczorajszego raportu opublikowanego przez zagraniczne media wynika, iż turniej 2021 King of The Ring oraz Queen of the Ring rozpocznie się od premiery kolejnego sezonu SmackDown, a następnie będzie kontynuowane na dwóch tygodniówkach, aż do finałowego starcia na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej.

W ostatnim czasie oficjele WWE złożyli wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego „Queen’s Crown Tournament”, ale nie wiadomo, jaki oficjalny skrót będzie miał wspomniany turniej.

WWE prawdopodobnie wyda oficjalne oświadczenie w sprawie turnieju podczas premierowych odcinków kolejnych sezonów RAW oraz SmackDown.