Nowy program Renee Paquette z UFC, Federacja MLW ogłasza wielkie nazwiska na 2021 Opera Cup

» Była komentatorka WWE Renee Paquette (znana również jako Renee Young) poprowadzi nowy podcast z fighterką UFC Mieshą Tate.

Sirius XM ogłosiło, że “Throwing Down with Renee and Miesha” będzie emitowane w każdy poniedziałek od 14 do 17 na kanale 156, Sirius XM Fight Nation. Premiera programu nastąpi 13 września w najbliższy poniedziałek.

Renee za pośrednictwem Twittera zaznaczyła, że jest podekscytowana możliwością współpracy z byłą UFC Women’s Bantamweight Champion i byłą Strikeforce Women’s Bantamweight Champion.

OGŁOSZENIE: Tak bardzo chciałam współpracować z @MieshaTate i @SiriusXM! Złap nas w ten poniedziałek! ‘Throwing Down with Renee and Miesha’.

Miesha Tate – Premiera podcastu planowana była przez kilka miesięcy i jestem bardzo podekscytowana, mogąc to ogłosić! @ReneePaquette.

» Federacja MLW ogłosiła pierwszych pięciu uczestników 2021 Opera Cup. Zwycięzca ubiegłorocznego Opera Cup “Filthy” Tom Lawlor, Davey Richards, TJP, Matt Cross i były rekrut D1 Calvin Tankman znajdą się w ośmioosobowym turnieju.

Wydarzenie odbędzie się podczas nadchodzącego MLW Fightland w sobotę 2 października w 2300 Arenie. Turniej zostanie wyemitowany w późniejszym terminie.

Na tegorocznym Opera Cup zebraliśmy niesamowicie zróżnicowanych zawodników i ekscytujące niespodzianki, które sprawią, że będą to jedne z najbardziej wybuchowych rywalizacji w historii turnieju. – Powiedział dyrektor generalny MLW Court Bauer. Opera Cup jest dedykowana wielkim ludziom, którzy dzielnie walczyli przed przywróceniem go i ponownym rozpaleniem ducha przodków.

Warto zaznaczyć, że federacja MLW przywróciła Professional Wrestling Opera House Cup po 71-letniej przerwie. Wspomniany event odbyłam się każdego roku niemalże przez prawie 50 lat i udział w nim brały, takie gwiazdy jak: George Hackenschmidt, Stu Hart, Leo Pardello, William Muldoon czy Waldek Zbyszko.