Czy Brock Lesnar będzie częścią najbliższego draftu WWE?, Chris Hero stworzy coś wielkiego?, Czy Adam Cole zawita na SmackDown? Kontynuacja feudu z Patem McAfee

» Oficjele WWE przygotowują się do kolejnego draftu, który miałby odbyć się końcem sierpnia, początkiem września bieżącego roku. Na obecną chwilę dalsze szczegółowe informacje nie zostały ujawnione, ale z raportów publikowanych przez zagraniczne portale informacyjne wynika, iż Brock Lesnar jest jedną z wielu gwiazd, które miałyby pojawić się podczas draftu.

Ringside News informuje, że wstępnie stworzona lista gwiazd, która miała znaleźć się w poprzednim drafcie zostanie wdrożona w najbliższym drafcie. Na wspomnianej liście znajdują się legendy federacji, takie jak Goldberg, który od dłuższego czasu pracuje na „pół etatu” oraz The Undertaker – nie jest przypisany do żadnego z brandu. WWE przygotowuje się do najbliższych live eventów, w związku z czym wiele osób otrzyma „nowe” szanse na zaprezentowanie się przed publicznością, która wkrótce w pełni powróci na areny sportowe.

Jak się okazuje takie media, jak Super Luchas twierdzą, że Brock Lesnar nie powróci do WWE, ponieważ zarobił już wystarczająco dużo pieniędzy w dotychczasowej karierze, więc bez większego problemu może przejść na emeryturę. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie i „Bestia” zjawi się w telewizji to na pewno będzie wolnym agentem.

» W ubiegłym roku z federacją World Wrestling Entertainment pożegnał się Chris Hero znany również jako Kassius Ohno. Od tego momentu utytułowany wrestler nie pojawił się w telewizji „żadnej” z firm wrestlingowych.

W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wypowiedział się na temat zainteresowania ze strony AEW wprowadzeniem Chrisa Hero do swojego rosteru.

Nie słyszałem nic o tym. Nie wiem, czym się zajmuje Chris, oprócz tego, że tworzy podcasty. Kiedy po raz ostatni rozmawiałem z nim, powiedział że ma przed sobą coś wielkiego, więc do momentu zrealizowania swojego planu nie zamierza niczym się zajmować. Więc nie wiem, co się z nim dzieje, oprócz tego, że ma wielkie plany – zakończył Dave.

Nie od dziś wiadomo, że Chris Hero ma bardzo wiele do zaoferowania każdej federacji, w jakiej by się nie znalazł. Posiada świetny umysł weterana pro-wrestlingowego, który może pomóc w wypromowaniu nowych talentów. Krajobraz wrestlingu stale się zmienia i nie wiadomo, kiedy Chris powróci do ringu.

ZOBACZ TAKŻE >>>  WWE Monday Night RAW 21 czerwca 2021 roku: Raport

» Od wielu lat Adam Cole uważany jest za jednego z najlepszych wrestlerów na świecie. W 2017 roku zadebiutował w WWE NXT prezentując wszystkim swoje nadprzeciętne umiejętności biorąc udział w niezliczonej liczbie pojedynków, które przeszły do historii.

Adam Cole prowadzi również bardzo zacięty konflikt z obecnym komentatorem Friday Night SmackDown Patem McAfee, dzięki czemu były WWE NXT Champion mógłby na stałe zawitać do niebieskiego brandu. Adam Cole za pośrednictwem Twittera poinformował, że wie gdzie obecnie znajduje się Pat McAfee. Z tego wpisu można wywnioskować iż na najbliższym SmackDown zawita 31-letni wrestler.

Na odpowiedź Pata nie trzeba było długo czekać, ponieważ komentator WWE zaprosił swojego rywala na najbliższy odcinek Friday Night SmackDown. Czy do tego dojdzie?