Chris Jericho komentuje swój konflikt z Goldbergiem, John Silver opowiada o pracy z Dark Order w Being The Elite, Pat McAfee potwierdza atak na Adama Cole’a

» Przez prawie trzy dekady, Chris Jericho był ikoną świata wrestlingowego. W ostatnim czasie popularny Y2J wystąpił gościnnie w Inside The Ropes, gdzie omówił swój konflikt z Goldbergiem podczas pobytu w WCW, gdzie pracował jako Ralphus:

Zbliżało się PPV Fall Brawl. Pewnego dnia pojawił się Terry Taylor i powiedział, że będę miał swoją walkę. Bardzo mnie, to zaskoczyło do momentu aż nie dowiedziałem się, że moim rywalem będzie mini Goldberg. On powiedział, że to będzie zabawne. W tym czasie, Goldberg posiadał niesamowitą passę zwycięstw, więc rzuciłem mu wyzwanie. Pokonałem mini Goldberga i było, to dla mnie ciekawe doświadczenie. Kiedy spotkałem się z prawdziwym Goldbergiem na lotnisku, to wtedy wypowiedział w moim kierunku następujące słowa – Mam nadzieję, że było warto, ponieważ dzwonią do mnie ludzie i pytają o segment z małym Goldbergiem……… On się nie znał na żartach. Ja mu odpowiedziałem, że nie byłem osobą odpowiedzialną za stworzenie tego segmentu, nie bookowałem go do cholery. Przez taką sytuację nasze relacje nie wyglądały najlepiej i tak pozostało do dnia dzisiejszego.

» AEW Superstar John Silver wystąpił w Q & A przygotowanym przez Pro Wrestling Junkies omawiając swój sukces w Being The Elite z Dark Order.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 26 października 2020: Raport

To wszystko pochodzi z tego mózgu – zażartował Silver. Wszyscy mamy wpływ, na to co robimy. Wiele z tych pomysłów jest gównianych, ale pochodzą z naszych głów. Mam pojęcie tego, czym się zajmujemy i chcę to robić przez cały czas. Pierwotnym pomysłem było stworzenie filmu rekrutacyjnego. Nadal nad nim pracujemy, następnie zaczęliśmy tworzyć klipy z Dark Order. Każdy z nas wnosi wiele pomysłów, ale to co przyciągnie więcej uwagi, jest realizowane. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest nagranie materiału zbierając się w jednym miejscu, we właściwym czasie. Podczas Dynamite każdy z nas ma milion rzeczy do zrobienia, a mimo wszystko udaje nam się coś stworzyć. Zazwyczaj dzieje się, to przed dark matchami i zazwyczaj czekamy na Brandona Cutlera, gdyż on jest naszym kamerzystą. Najtrudniej jest znaleźć czas na, to wszystko.

» Pat McAfee potwierdził, że to on wynajął Ridge Holland do zaatakowania Adama Cole’a podczas NXT TakeOver: 31.
Na poniżej zamieszczonym materiale wideo, Pat poinformował, w jaki sposób opłacił Holland jednocześnie zaznaczając, że razem z NXT Tag Team Champions Oneyem Lorcanem oraz Dannym Burchem zjawią się na środowym NXT Halloween Havoc.