SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 26 października 2020: Raport

Pora na najnowszy odcinek Monday Night RAW! Show rozpoczyna Drew McIntyre, który To właśnie dziś ujrzymy jak wygląda krajobraz na czerwonej tygodniówce po Hell In a Cell. Ponadto dowiemy się co nowego czeka Alexę Bliss oraz Fienda.

 

Show rozpoczyna Drew McIntyre, który pragnie opisać co czuje po wczorajszej porażce. Prawdą jest jednak, że nie potrafi tego zrobić, wie tylko jedno – że pewnego razu ponownie zostanie mistrzem WWE. Za każdym razem kiedy Szkot upada, wstaje dwukrotnie silniejszy. Dalsze wystąpienie przerywa pojawienie się Johna Morrisona oraz The Miza, który podkreśla, że wszystkie dobre rzeczy kiedyś się kończą. A-Lister zauważa, że ostatni raz kiedy wykorzystał walizkę Money In The Bank zrobił to właśnie na Randym Ortonie. Panowie naśmiewają się z byłego już mistrza WWE co powoduje jedynie jego złość i atakuje przyjaciół.

 

Survivor Series Qualifying Match
A.J. Styles vs. Jeff Hardy

Zwycięzca – A.J. Styles

 

Tag Team Match

Lucha House Party vs. Drew Gulak & Akira Tozawa

Zwycięzcy – Lucha House Party

W trakcie walki jej uczestnicy starali się przy okazji zdobyć pas 24/7 należący do teraz do R-Trutha.

 

Pora na kolejny odcinek Firefly Fun House, w którym Bray wita nas na przyjęciu herbacianym. Alexa przyniosła herbatę ze swoim własnym przepisem, gdzie jednym ze składników był arszenik. Spowodowało to śmierć Rumblin Rabbita. Bray podkreśla, że Alexa jest obecnie w miejscu gdzie jest bezpieczna.

 

Na backstage’u Keith Lee podkreśla, że następnym razem kiedy spotka Brauna Strowmana pokaże mu kto jest prawdziwym potworem. Nie nastąpi to jednak dziś, gdyż obecnie zamierza się skupić na Eliasie i zakwalifikować się do walki na Survivor Series.

Na backastage’u znalazły się także Shayna Baszler i Nia Jax, które przekazały Adamowi Pearcowi swoje rekomendacje co do kobiet występujących po stronie RAW w walce drużynowej na Survivor Series. Co ciekawe ani Shayna nie znalazła się na liście Nii, ani odwrotnie.

Singles Match

Elias vs. Keith Lee

Zwycięzca – Keith Lee

Po walce Elias został ponownie zaatakowany gitarą przez Jeffa Hardy’ego.

 

Na backstage’u Randy Orton podkreśla, że nie ma żadnych powodów do zmartwień, niezależnie od jego dzisiejszego występu w A Moment of Bliss. Problem czeka na tych, którzy staną na jego ścieżce.

 

W ringu są już The Hurt Business, gdzie MVP ma dla nas specjalne oświadczenie. To oni jako jedyni nie przerazili się Retribution, gdyż nie widzą oni ich jako zagrożenie, a jako okazję. Jeżeli jest się w czymś dobrym, to przede wszystkim należy znać swoją cenę.

Eight Man Tag Team Eliminatio Match

The Hurt Business vs. Retribution

Zwycięzcy – The Hurt Business

 

Na backstage’u Angel Garza proponuje swoją ofertę matrymonialną Mandy Rose oraz Danie Brooke. Do pań dołączają także mistrzynie Tag Team, które stawiają za wspólny cel zwycięstwo drużyny RAW na Survivor Series.

 

Singles Match

Drew McIntyre vs. The Miz

Zwycięzca – Drew McIntyre

 

Na backstage’u The New Day przebrali się za The Street Profits i próbują naśladować ich zachowania. Panowie prezentują walki jakie będziemy mogli ujrzeć na Survivor Series.

 

W ringu Adam Pearce prezentuje piątkę kobiet, które będą walczyć po stronie RAW w walce tag teamowej na Survivor Series. Do czwórki Nia Jax, Shayna Baszler, Dana Brooke oraz Mandy Rose dołączy ta, która wygra następujący pojedynek.

Fatal Five Way Match

Nikki Cross vs. Lana vs. Natalya vs. Peyton Royce vs. Lacey Evans

Zwycięzca – Lana

Po walce ponownie zniszczono stół komentatorski Laną.

 

Survivor Series Qualifying Match

Sheamus vs. Matt Riddle

Zwycięzca – Sheamus

 

Pora na najnowszy epizod A Moment of Bliss, gdzie dzisiejszym gościem będzie sam Randy Orton. Mistrz nie jest zdziwiony, że wygrał poprzedniej nocy. Jeżeli chce jakieś niespodzianki, to liczy dziś na Alexę, która wypomina podpalenie mieszkania przez Ortona. Żmija chce się już jedynie dowiedzieć gdzie znajdzie Fienda. Na arenie jednak pojawia się Drew McIntyre i atakuje nowego mistrza. Później jednak gasną światła, a Fiend staje na stage’u za Randym. Panowie jednak kontynuują brawl. Tym sposobem dotarliśmy do końca dzisiejszego odcinka Monday Night RAW.