Oglądalność SmackDown poniżej miliona, Plany na WrestleManię 37, Czy NXT weźmie udział w Survior Series?

» W zeszłym tygodniu transmisja Friday Night SmackDown wyjątkowo nie odbyła się na FOX, lecz na Fox Sports 1. Tym samym ucierpiała na tym oglądalność, gdyż FS1 to kanał o mniejszym zasięgu. Z oficjalnych danych wynika, że SmackDown obejrzało w piątek zaledwie 881,000 widzów. Ciekawostką może być fakt, że jeśli chodzi o kluczową demografię 18-49 lat, niebieska tygodniówka uzyskała rating 0.25 – gorszy od ostatniego AEW Dynamite na TNT. Ta bowiem uzyskała rating 0.30.

» Wygląda na to, że WWE planuje długi title reign Randy’ego Ortona. Przynajmniej ciągnący się do WrestleManii 37 na której, “The Viper” bronić miałby tytułu w walce z Edgem. Wracamy zatem do plotek sprzed kilku miesięcy. Pierwotnie Orton i Edge po raz kolejny mieli spotkać się na SummerSlam, ale The Rated R Superstar doznał kontuzji i został wyeliminowany z akcji na dłuższy okres. Teraz, gdy Orton trzyma w swoich rękach pas WWE, plany powracają. WrestleMania 37 odbędzie się 28 marca 2021 roku. Do tego czasu, Edge ma być już w pełni sił.

» Na koniec dobra wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że w tegoroczne WWE Survivor Series ponownie zaangażowane będą trzy czołowe brandy – RAW, SmackDown i NXT. Tak można byłoby przynajmniej wywnioskować po reklamie gali z charakterystycznymi trzema kolorami, podobnie jak to było rok temu.