Dlaczego WWE zmieniło ring name Babatunde?, Co czeka nas na najbliższym AEW Dynamite?, 30-lecie kariery Undertakera na Survivor Series

» W sierpniu na RAW zadebiutował nasz rodak, Babatunde Aiyegbusi. Wcześniej występował on chociażby na live eventach NXT i galach EVOLVE. Wówczas walczył jako Babatunde, natomiast gdy pojawił się na RAW zmieniono mu ring name na Dabba-Kato. Powodem tego jest to, że WWE nie chce używać jego prawdziwego nazwiska, ponieważ skomplikowałoby to proces rejestracji znaku towarowego. Teraz federacja ma pełną swobodę w tej kwestii.

» Podczas ostatnich tapingów AEW Dynamite w Daily’s Place nagrywano walkę Abadon vs Tay Conti, która zresztą była wcześniej promowana przez AEW. Niestety w trakcie, Abadon nabawiła się poważnego urazu i musiała zostać przetransportowana do szpitala. W ostateczności, pojedynek ten nie zostanie wyemitowany w najbliższym odcinku. Zamiast tego, momentalnie na tapingach, nagrano walkę zastępczą z udziałem Shawna Spearsa. AEW zapowiedziało na swoich mediach społecznościowych również starcie Eddiego Kingstona z Mattem Sydalem.

» Tegoroczne WWE Survivor Series odbędzie się w klimacie 30-lecia kariery The Undertakera. Federacja potwierdziła to na wczorajszym Hell in a Cell. Przypomnijmy, że popularny Deadman zadebiutował w roku 1990 właśnie na gali Survivor Series. Najprawdopodobniej i w tym roku, zobaczymy Takera w akcji. Być może będzie to starcie drużynowe, choć na razie są to jedynie spekulacje fanów.