Uwaga na Spoilery! Co z walizką Money in the Bank?, Osiągnięcie Sashy Banks po Hell in a Cell, Brendan Vink powraca do WWE NXT

» Na niedzielnej gali WWE Hell in a Cell, The Miz pokonał Otisa, dzięki czemu zdobył walizkę Money in the Bank, która była na szali w starciu. Gwiazdor Hollywood pokonał swojego przeciwnika za sprawą ingerencji Tuckera, który przeszedł heel turn.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo The Miz wysłał ostrzeżenie w kierunku Romana Reignsa oraz Randy’ego Ortona:

 

 

Ten kontrakt znalazł się w rękach osoby, która wykorzysta nadarzającą się szansę. Dzięki temu mogę w każdym momencie oraz wszędzie dogonić WWE Championa oraz Universal Championa. SmackDown, RAW, to nie ma znaczenia. PPV, gdziekolwiek, kiedykolwiek.

Miz i John Morrison dyskutowali na temat nadarzającej się okazji do zdobycia mistrzostwa:

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Hell in a Cell 2020: Wyniki

Czy wiesz, dlaczego przeznaczeniem była wygrana dzisiejszego wieczoru? Wiesz, gdzie teraz jesteśmy? To Amway Center. Tutaj zrealizowałem swój pierwszy kontrakt Money in the Bank pokonując Randy’ego Ortona. Pamiętam, jak wszyscy oklaskiwali mnie, ponieważ wykonałem świetną robotę.

» Tej samej nocy Sasha Banks pokonała Bayley, dzięki czemu została nową mistrzynią SmackDown Women’s. Dzięki tej wygranej Sasha stała się WWE Grand Slam Championem (do walki przystąpiła, jako: pięciokrotna RAW Women’s Champion, dwukrotna WWE Women’s Tag Team Champion oraz NXT Women’s Champion).
Hell in a Cell 2020 – pierwsze zwycięstwo Sashy w walce o SmackDown Women’s Title. Dołączenie do trójki grand slam championów w dywizji kobiet. Banks stała się również pierwszą kobietą w historii WWE, która zdobyła mistrzostwo z rąk byłej posiadaczki WWE Women’s Tag Team. Taką informację podało twitterowe konto WWE Stats.

» Były Monday Night Raw Superstar Brendan Vink zmienił swój ring name na Tony Modra i powrócił do WWE NXT. Taka informacja została ogłoszona przez wrestlera na jego oficjalnym profilu na Twitterze:

Witaj Tony Modra na @wwe / @wwenxt #WWE #WWENXT.

20 października 2020 roku WWE zastrzegło sobie prawa do nazwy oraz znaków towarowych Tony’ego Modry.

W maju 2020 roku pojawiły się informacje dotyczące pushu, jaki miał otrzymać Vink po dołączeniu na czerwoną tygodniówkę. Niestety stało się inaczej. Vink oraz Shane Thorne pojawiali się na RAW pod dowództwem MVP. Niestety australijska ekipa nie miała możliwości do zaprezentowania swoich umiejętności, gdyż szybko zostali sprowadzeni na ziemię przez Cedrica Alexandera i Ricocheta. Od tego momentu kariera Brandona wyglądała coraz gorzej.

Fox Sports Australia informuje, że Vink przybrał sobie ring name Tony Modra, ponieważ chce oddać hołd ikonie Australian Football League.