Co dalej z Becky Lynch na SmackDown?, Jak wygląda przyszłość Adama Cole’a względem WWE?

» Po raz pierwszy od maja ubiegłego roku w telewizji WWE pojawiła się Becky Lynch, która na SummerSlam pokonała Biancę Belair. Pierwotnie w trakcie najgorętszej gali lata miało odbyć się starcie z udziałem Sashy Banks oraz Bianci Belair o SmackDown Women’s Championship, ale z pewnych względów pretendentka nie zawitała na show.

Portal PWInsider.com informuje, że po SummerSlam pierwszym poważnym storylinem z udziałem Becky Lynch będzie kontynuacja współpracy z Biancą Belair, której odebrała SmackDown Women’s Championship. Z raportu wynika, iż wrestlerka z Europy będzie pełnić funkcję „największego heela” na SmackDown.

W wywiadzie udzielonym po SummerSlam, Lynch powiedziała, że „The Man powrócił i czuje się bardzo dobrze”. Powyżej wspomniany booking nie spodobał się wielu osobom, które uważają iż porażka jakiej doznała Belair była zdecydowanie za szybka.

Becky Lynch do WWE Performance Center zawitała w czerwcu trenując z Indi Hartwell w ramach przygotowań do powrotu na ring. Uczestniczyła w wielu eventach organizowanych przez WWE, ale nie pojawiała się w telewizji. Swój ostatni pojedynek stoczyła na WrestleManii 36, gdzie pokonała Shaynę Baszler.

» Adam Cole nie zdecydował się na przedłużenie współpracy z WWE odrzucając możliwość podpisania nowego kontraktu. Były WWE NXT Champion zakończył współpracę z WWE NXT po niedzielnej porażce doznanej na NXT TakeOver 36 w rywalizacji z Kylem O’Reillym.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT TakeOver 36: Raport

Portal PWInsider.com informuje, że WWE NXT TakeOver było ostatnim występem Adama Cole’a w ringu WWE NXT, więc wkrótce okaże się, czy doświadczony wrestler zostanie powołany na Monday Night RAW lub SmackDown. Takie spekulacje pojawiają się od momentu spotkania Adama Cole’a z prezesem WWE Vincem McMahonem, który jest jednym z wielu zwolenników talentu Mr. Bay Bay.

Według Fightful Select, Adam Cole nie podpisał nowego kontraktu, który umożliwi mu kontynuowanie przygody z federacją World Wrestling Entertainment. Warto zauważyć, że w lipcu Adam podpisał kilku miesięczny kontrakt z WWE, który pozwolił mu na wykonywanie pracy podczas weekendu z SummerSlam. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy były wrestler NXT otrzyma pracę na RAW lub SmackDown, ale jeżeli dowiemy się czegoś więcej to od razu o tym poinformujemy.

Pojawia się wiele spekulacji na temat dołączenia Adama Cole’a do AEW Women’s World Champion Britt Baker, która występuje w federacji All Elite Wrestling. Wrestlerka była obecna na wczorajszym TakeOver o czym poinformowała za pośrednictwem portali społecznościowych.