Z ostatniej chwili! John Cena kończy współpracę z WWE

W sobotę na SummerSlam, Lider Cenation John Cena doznał srogiej porażki w rywalizacji z WWE Universal Championem Romanem Reignsem.

Były pretendent do Universal Title pracował również w segmencie post-show, ponieważ został zniszczony przez powracającego Brocka Lesnara.

Urzędnicy WWE zakończyli współpracę z Johnem Ceną ze względu na jego hollywoodzkie zobowiązania – podaje portal PWInsider.com, więc z pewnością nie zobaczymy Johna w najbliższym czasie na ringu WWE. Z raportu wynika, iż urzędnicy wspomnianej firmy nie mają żadnych planów związanych z utytułowanym wrestlerem.

Obecność Ceny wciąż awizowana jest na SmackDown w Madison Square Garden, które odbędzie się 10 września, więc prawdopodobnie będzie on pracował tylko w dark matchu i nie pojawi się w telewizji. Wielce prawdopodobne jest, że Cena będzie częścią sześcioosobowego tag team matchu, w którym połączy siły z The Mysterios w rywalizacji z Reignsem oraz SmackDown Tag Team Champions The Usos.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT TakeOver 36: Raport

John Cena powrócił do telewizji WWE 18 lipca podczas Money in the Bank, czyli po raz pierwszy od WrestleManii 36. Od tego momentu wystąpił w 14 pojedynkach pracując zarówno na Monday Night RAW, jak i SmackDown. Warto zauważyć, że film z udziałem Johna Ceny “Vacation Friends” będzie miał premierę na Hulu w najbliższy piątek. Wrestler udał się do Anglii, aby wziąć udział w nagraniach do szpiegowskiego thrilleru “Argylle”.