Segment Johna Ceny i Romana Reignsa bez scenariusza, Złoty medalista olimpijski zjawi się na SummerSlam, WWE będzie nagrywało trzy odcinki NXT w przyszłym tygodniu

» John Cena oraz Roman Reigns próbując podkręcić atmosferę przed zbliżającym się pojedynkiem na SummerSlam podczas SmackDown spotkali się twarzą w twarz. Jak się okazuje, podczas tego segmentu nie było żadnego scenariusza. Jak donosi Ringside News, a później potwierdził Dave Meltzer, Reigns i Cena nie odbyli żadnej próby przed wyjściem do ringu. Producent Jamie Noble był odpowiedzialny za segment. Cena był odpowiedzialny za swoje kwestie, podczas gdy Reigns i Paul Heyman byli odpowiedzialni za swoje kwestie. Rolą scenarzysty Michaela Kirschenbauma było pilnowanie, aby ich promo nie wyszło poza skrypt. Kirschenbaum podlegał bezpośrednio Vince’owi McMahonowi, a także upewniał się, że Kevin Dunn znał klipy muzyczne.
Wiadomość o tym, że Cena pisał swoje własne teksty nie jest zaskoczeniem, ponieważ tak było w jego przypadku przez lata. Obecnie wiele z tego co Reigns mówi w telewizji jest tym co on i Heyman sami wymyślą. Reigns dostał dużo więcej wolności odkąd powrócił jako heel w sierpniu zeszłego roku.
Pomysł Reignsa i Heymana polegał na tym, aby dodać trochę wartości szokującej, aby ludzie zaczęli mówić. Ich podejście jest podobne do tego, co zostało zrobione w 2011 roku, kiedy pomiędzy Ceną i The Rockiem dochodziło do prawdziwych napięć. Źródło WWE powiedziało RSN, że nie wiedzą, czy Cena i Reigns nawet widzieli się za kulisami przed wyjściem do ringu i nie wiedzą, czy wiedzieli, co druga osoba ma zamiar powiedzieć.

» Złoty medalista olimpijski Gable Steveson ogłosił na Twitterze, że w ten weekend pojawi się na SummerSlam w Las Vegas. 21-latek otrzymał oferty od kilku organizacji. Prezydent UFC Dana White skontaktował się z nim, a także prowadzone są rozmowy z drużyną futbolową Minnesota Golden Gophers. Steveson pojawił się na NXT Takeover kilka miesięcy temu i jest dobrym przyjacielem Paula Heymana i Brocka Lesnara. W tym momencie nadal nie wiadomo czy podjął on decyzję dotyczącą jego przyszłości, ale skoro przyjął zaproszenie WWE na SummerSlam, to wygląda na to, że pro-wrestling jest nadal brany pod uwagę jako jego kolejna przygoda.

» Dave Meltzer potwierdził wczoraj, że WWE będzie nagrywać trzy odcinki NXT począwszy od przyszłego tygodnia. Odcinek, który zostanie wyemitowany 24 sierpnia zostanie nagrany w poniedziałek 23 sierpnia w WWE Performance Center. 24 sierpnia zostaną nakręcone odcinki, które zostaną wyemitowane 31 sierpnia i 7 września. Bryan Alvarez poinformował na Wrestling Observer Live o planach nakręcenia większej ilości odcinków. Nie wiadomo, czy wcześniejsze nagrywanie odcinków będzie nową normą, czy jest to tylko tymczasowe rozwiązanie na kilka tygodni. Ponadto, jak wcześniej zauważono, istnieją plany całkowitego odświeżenia programów NXT z większym naciskiem na młodsze i większe talenty. Mówi się również o zmianie logo i wyglądu show. Zmiany te następują po tym jak 13 wrestlerów z brandu NXT zostało zwolnionych nieco ponad tydzień temu.