SPOILER: Rozpad wieloletniego tag-teamu w WWE?, Zaktualizowana karta walk SummerSlam, Najnowsze informacje na temat powrotu WWE do Arabii Saudyjskiej

» W tym tygodniu na WWE Monday Night Raw, John Morrison zadebiutował swoim nowym segmentem talk show o nazwie “Moist TV” z The Mizem jako gościem specjalnym. Morrison powiedział, że nie rozmawiał z Mizem od tygodnia, więc zaczął od pytania czy The Miz udawał swoją kontuzję przez te wszystkie tygodnie. Niedawno Damian Priest ujawnił, że Miz nie musi być wożony na wózku inwalidzkim. Priest zasugerował Morrisonowi, że jest on wykorzystywany przez Miza jako jego osobisty sługa. Miz przypadkowo dał do zrozumienia, że tak naprawdę został dopuszczony do walki tygodnie temu. Morrison wpadł wtedy na pomysł, aby Miz zmierzył się z Priestem podczas RAW. Już w zeszłym roku były delikatne sugestie co do tego, aby zerwać ten tag-team. Teraz słowa mogą przejść w czyny. Morrison ma być w tym feudzie face, zaś Miz – heelem.

»  Podczas jednego z promo Eva Marie mówiła o tym, że na sobotnim WWE SummerSlam będzie stoczy pojedynek z Alexą Bliss.  Jak wcześniej zauważono, istnieją pewne obawy ze strony osób w WWE, że walka Sashy Banks z Biancą Belair może nie dojść do skutku. Ogłoszono także starcie o pasy tag-teamowe RAW: RK-Bro vs. AJ Styles and Omos. Na dzień dzisiejszy oznacza to, że na gali odbędzie się 10 pojedynków.

Zaktualizowana karta walk SummerSlam:

* WWE Universal Championship
Roman Reigns (Champion) vs. John Cena

* WWE Championship
Bobby Lashley (Champion) vs. Goldberg

* Edge vs. Seth Rollins

* WWE SmackDown Women’s Championship
Bianca Belair (Champion) vs. Sasha Banks

* WWE Raw Women’s Championship – Triple Threat Match
Nikki A.S.H. (Champion) vs. Rhea Ripley vs. Charlotte Flair

* WWE SmackDown Tag Team Championship
The Usos (Champions) vs. Rey and Dominik Mysterio

* WWE United States Championship
Sheamus (Champion) vs. Damian Priest

* Drew McIntyre vs. Jinder Mahal

* Eva Marie vs. Alexa Bliss

* WWE Raw Tag Team Championship
AJ Styles and Omos (Champions) vs. RK-Bro

» WWE powróci do Arabii Saudyjskiej 21 października na swój kolejny event w tym kraju. Andrew Zarian z Mat Men Podcast po raz pierwszy poinformował o tej wiadomości w zeszłym miesiącu. Pwinsider.com przedstawił najnowsze szczegóły dotyczące tego wydarzenia. Według raportu, show będzie nosiło tytuł Crown Jewel i odbędzie się w Rijadzie. WWE ma zabookowane SmackDown następnej nocy 22 października w Wichita, Kansas, które znajduje się 18 godzin lotu od Rijadu.
Ostatnim wydarzeniem, które WWE zorganizowało w Arabii Saudyjskiej było Super ShowDown w Rijadzie w lutym 2020 roku. Zarian poinformował w zeszłym tygodniu, że WWE przeprowadzi finały turnieju King of the Ring oraz Queen of the Ring na tym wydarzeniu PPV w październiku. Pierwszw starcia rozpoczną się 8 października na SmackDown i będą kontynuowane 11 października na odcinku RAW.