Damian Priest: The Undertaker prawie złamał mi nos, WWE ogłasza swoje pierwsze w historii partnerstwo z irlandzką TV, Daniel Bryan o miłości Brocka Lesnara do wrestlingu

» Damian Priest ostatnio był gościem podcastu Metal Injection’s Square Circle. Priest wypowiedział się na temat incydentu z Undertakerem w WWE Performance Center, gdzie otrzymał możliwość uczenia się od legendy. ‚The Archor of Infamy’ zdołał wejść do ringu z Undertakerem i podczas prowadzenia sesji, Undertaker prawie uderzył Priesta w nos.

Mieliśmy okazję wejść do ringu z Undertakerem, a on założył rękawice. Pomyślałem „o nie, on nas pobije”, a potem faktycznie udało mi się wymienić kilka ciosów z nim i pamiętam, że pokazywał komuś coś i zadał cios… Właśnie tłumaczył coś więc nie próbował mnie uderzyć, ale wziął zamach z pełną prędkością i dotknął mojej twarzy. Ale się wycofał.. To znaczy, tuż przed tym jak złamał mi nos, a ja się rozejrzałem i byłem jak, ‚Człowieku! To było świetne, zrób to jeszcze raz. [To było] Fajne.  Mój „wewnętrzny fan” nie mógł się powstrzymać.

» WWE ogłosiło nowe partnerstwo telewizyjne w Irlandii. WWE i Virgin Media Television połączyły siły, aby po raz pierwszy w Irlandii transmitować w ogólnodostępnej telewizji najważniejsze wydarzenia z RAW i SmackDown. Virgin Media Two będzie emitować jednogodzinną wersję RAW w niedziele o 10:30, począwszy od 27 marca. Będą również emitować jednogodzinną wersję SmackDown w soboty o 10:30 rano.

Jesteśmy podekscytowani, że po raz pierwszy w Irlandii, dzięki Virgin Media Television, możemy wprowadzić nasz program do telewizji niekodowanej. Nowe partnerstwo jest doniosłym krokiem dla marki WWE i jest wspaniałą wiadomością dla naszych zagorzałych fanów w Irlandii.

W ramach umowy, na antenie WMTV będzie można obejrzeć filmy dokumentalne WWE, w tym specjalne odcinki WWE 24 poświęcone Becky Lynch i WWE NXT Championowi Finnowi Balorowi, dzięki którym fani będą mogli bliżej przyjrzeć się gwiazdom WWE urodzonym w Irlandii.

Jesteśmy absolutnie zachwyceni, że możemy przynieść WWE do irlandzkich widzów free-to-air w każdą sobotę i niedzielę na Virgin Media Two. WWE jest tak ikoniczną marką w Irlandii i fakt, że irlandzkie gwiazdy takie jak Becky Lynch, Finn Bálor i Sheamus były tak widoczne w Raw i Smackdown w ciągu ostatnich kilku lat tylko dodaje emocji.

» Daniel Bryan podczas rozmowy z Alexem McCarthy’m z talkSPORT spojrzał wstecz na swój mecz WWE Survivor Series 2018 z Brockiem Lesnarem. W tym pojedynku ówczesny Universal Champion Lesnar, reprezentujący RAW, pokonał ówczesnego WWE Championa Bryana, który reprezentował SmackDown. Main event Champion vs. Champion trwał prawie 20 minut. Bryan mówi, że był zachwycony, że dostał w końcu mecz przeciwko „The Beast”. Bryan dodał, że zawsze wyobrażał sobie babyface underdog vs. killer heel match, ale sprawy miały się inaczej, ponieważ pracował jako heel na niebieskim brandzie.

Byłem zachwycony, byłem absolutnie zachwycony. Od dłuższego czasu chciałem walki z Brockiem Lesnarem. Ale jak zawsze wyobrażałem sobie to jako babyface Daniel Bryan! Tak człowiek Daniel Bryan, underdog Daniel Bryan przeciwko zabójcy Brockowi Lesnarowi. Ale dosłownie właśnie zostałem mistrzem planety i kopnąłem AJ Stylesa w jaja [śmiech]. Więc to była naprawdę dziwna rzecz, ale myślę, że ta dziwność sprawiła, że było to dla mnie zabawne i przyjemne.

Bryan pochwalił Lesnara za jego umiejętności w ringu i powiedział, że wierzy, że Lesnar naprawdę kocha pro wrestling.

Wrestling Brocka Lesnara, nie sądzę, że ktokolwiek docenia to, jak wspaniały jest Brock Lesnar i umysł, który wnosi do wrestlingu. Myślę też, że z perspektywy charakteru powiedziałem to już w Talking Smack, czy jakoś tak, ale to nie jest prawda to myślę, że Brock Lesnar to uwielbia. On po prostu też kocha rolnictwo, kocha być w domu i nie będzie tego robił tylko dlatego, że lubi to robić. Zrobi to, bo ‚Hej, musicie mi zapłacić za to, że wystawiam swoje ciało na próbę’, tego typu rzeczy, prawda? Ale oczy mu się świecą, gdy to robi. W tym rzecz.

Wrestler opowiedział więcej o pojedynku z Survivor Series 2018 i o tym jak bardzo jest z niego dumny, zaznaczając, że był to dla niego prawdziwy test.

Ta walka to coś, z czego jestem naprawdę, naprawdę dumny i to był dla mnie test. Nie sądzę, że w historii WWE nie było nikogo, kto byłby bardziej podekscytowany przyjęciem German Suplexu od Brocka Lesnara niż ja. Po prostu, to było jak, ‚Ok, zobaczmy! Musimy zobaczyć, co tu mam. Czy jestem dobry?! German Suplex… ‚ Tak, jestem dobry [śmiech].