WWE NXT UK 25 marca 2021: Wyniki

Rozpoczynamy odcinek NXT UK z Noamem Darem i Supernova Sessions z gościem w osobie Trenta Sevena. Noam zapowiedział Trenta jako przegranego. Dar pyta się Sevena jak to jest być porażką. Noam przerywa wypowiedź Trenta, który mówił o tym jaką drogę musiał przebyć, aby zawalczyć z Devlinem. Host show podkreśla, że Trent jest w najlepszej fizycznej formie w jego karierze. Pyta się on jak Trent to zrobił, czy to dzięki Zumbie, czy innym aktywnościom śmiejąc się z Sevena. Trent odpowiada, że to był najcięższy czas w jego życiu, musiał on wstawiać wraz ze świtem, wychodzić z psem, biegać, liczyć kalorie. Noam przerywa mu, mówiąc, że przez 5 lat przez, które był w WWE występował w każdym brandzie jakie WWE ma do zaoferowania. Nazywa się on OG dywizji cruiserweight, 205 Live i RAW. Noam jest wściekły, że Trent marnuje wszystkie szanse,  które dostaje, a Noam nie dostaje nic. Trent podkreśla, że jest on jednym z ojców-założycieli NXT UK i że nie da Noamowi się nie szanować. Sha Samuels przerywa wypowiedź Trenta Sevena. Noam mówi, że Sha zawsze jest w jego rogu jako jego tag team partner. Trent mówi, że pojawi się w rogu Tylera za 2 tygodnie, kiedy Bar zmierzy się z Darem.

Na backstage’u Sid Scala informuje, że Jinny i Piper Niven są zbanowane z okolic ringu w trakcie walki Connersa z Starzem.

MATCH #1                                                                                                                                                Joseph Conners vs Jack Starz

Zwycięzca: Joseph Conners

Na backstage’u mistrzowie NXT UK Tag Team Pretty Deadly mówią, że zrobili to co mówili, że zrobią i to było pokonanie Gallus o pasy. Komentują, że nadchodzi era Pretty Deadly i że respektują ich przyszłych oponentów Williamsa i Jordana, ale nie mają oni zamiaru oddawać pasów.

W trakcie przerwy na reklamy Piper Niven próbuje pocieszyć Jacka Starza po jego porażce. Piper oferuje, że od następnego dnia idą do Performance Center trenować.

MATCH #2                                                                                                                                                  T-Bone i Primate vs Josh Morrell i Danny Jones

Zwycięzca: T-Bone i Primate

MATCH #3                                                                                                                                                Aleah James vs Isla Dawn

Zwycięzca: Isla Dawn

Po walce widzimy kolejną sytuację, w której Nina Samuels wypełnia jej zadania jako asystentka Xia Brookside myjąc toaletę.

W trakcie reklamy Kay Lee Ray spotyka Islę Dawn i mówi, że jeśli Isla pokazałaby wcześniej to co teraz pokazuje, może byłaby na pozycji mistrzyni. Ray odchodzi od Isla po tym jak ta odkrywa swoją demoniczną stronę.

W przyszłym tygodniu ujrzymy starcie o pasy NXT UK Tag Team pomiędzy Pretty Deadly a Williamsem i Jordanem.

MAIN EVENT                                                                                                                                              Sam Gradwell vs Ilya Dragunov – no DQ match

Zwycięzca: Ilya Dragunov

Dragunov wyprowadza potężną serię łokci w parterze, przez co sędzia kończy walkę na korzyść Rosjanina.