Damian Priest o tym, dlaczego jest niezadowolony ze swojego runu z mistrzowskim pasem NXT, Oryginalne plany WWE dotyczące menadżera Kane’a, Znamy datę rozprawy dotyczącej tatuaży Randy’ego Ortona!

» Damian Priest został powołany na Monday Night RAW po Royal Rumble. Miał przyzwoitą passę w NXT, gdzie zdobył NXT North American Championship. Wydaje się jednak, że jego kariera w NXT pozostawiała wiele do życzenia dla wielu. Podczas rozmowy z Sportskeeda, Damian Priest opowiedział o swojej karierze w NXT. Priest wyjawił, że nie był zadowolony ze swojej kariery, ponieważ czuł, że zostało mu jeszcze wiele do osiągnięcia. Priest był rozczarowany tym, że nie wygrał NXT Championship. Następnie wspomniał o Finnie Balorze i zasugerował powrót do NXT pewnego dnia, aby wygrać tytuł NXT w ten sam sposób, w jaki zrobił to Balor.

Jest jeszcze wiele rzeczy, których nie osiągnąłem, a które chciałbym i powiem tak. Chodzi mi o to, że hej Finn Balor to zrobił, wiesz. Osiągnął sukces na RAW i SmackDown, a potem kontynuował osiąganie sukcesów w NXT. Nie trzeba dodawać, że wszyscy oczekują od niego, że w pewnym momencie, pewnego dnia znów odniesie sukces na RAW i SmackDown. Tak więc, nigdy nic nie wiadomo. Ale tak, coś jest na rzeczy. Nie powiedziałbym, że jestem rozczarowany w takim stopniu jak przed odejściem. Ale jestem rozczarowany tylko w tym sensie, że nie wygrałem mistrzostwa. Nie dlatego, że poszedłem dalej czy coś. Po prostu ogólnie chciałem być mistrzem, chciałem być tym facetem. Więc nadal wierzę, że jest na to czas. Ale tak, wciąż jest wiele rzeczy, które czuję, że nie zostały osiągnięte w NXT.

» Kane zadebiutował na In Your House: Badd Blood w 1997 roku i od razu załatwił swojego brata The Undertakera. To przerwało również pierwszy w historii Hell in a Cell match. Sprawy potoczyły się zupełnie inaczej dla Big Red Machine. Podczas Something To Wrestle With, Bruce Prichard przypomniał pierwsze zamiary WWE wobec Kane’a w głównym rosterze. Dotyczyło to między innymi Brother Love jako jego menadżera. Pomysł był taki, aby dać Kane’owi tego samego pierwszego menadżera, którego miał Undertaker, kiedy zadebiutował na Survivor Series w 1990 roku. Wtedy wydawało się to dobrym pomysłem, ale wystarczyło jedno promo i Vince McMahon zniweczył ten pomysł.

Mieliśmy pomysł, żebym wrócił i skończył jako menedżer Kane’a z ciemnoczerwonymi włosami… To był rok 1997, może ’98, więc to musiało być zaraz po tym [Kane zadebiutował na Badd Blood w październiku 1997]. Niedługo po tym. Ale pomysł był taki, że moje włosy były rude, w zasadzie w kolorze włosów Undertakera i pomysł był taki, że miałem wrócić pod auspicjami pomocy The Undertakerowi w feudzie z jego bratem Kane’em. Zasadniczo zrobilibyśmy coś w rodzaju zamiany, ale po promosach Vince [McMahon], klasyczny Vince, może powiedzieć ci, że jesteś kawałkiem gówna i że to naprawdę do bani, mówiąc ci, jaki jesteś wspaniały. Wtedy odchodzisz czując się dobrze, ale po prostu jesteś cały w gównie. Goddamnit pal, to nie jest heel promo, to jest babyface promo. Cholera, to było mocne. Mocne, mocne. Dobra robota.

Nigdy nie dowiemy się jak różna mogłaby być to historia, gdyby WWE wybrało Brothera Love jako pierwszego menadżera Kane’a zamiast Paula Bearera. Ostatecznie wszystko się ułożyło, gdyż zapoczątkowało to nową rywalizację, która doprowadziła do niesamowitego momentu na WrestleManii 14, gdzie doszło do pojedynku Brother vs Brother na największej scenie.

» Randy Orton ma kilka tatuaży, przez które artystka tatuująca wrestlera pozwała WWE i Take-Two Interactive do sądu w związku z wykorzystaniem ich bez jej zgody. Catherine Alexander złożyła pozew w 2018 roku w sprawie wykorzystania przez WWE tatuaży Ortona w ich grze wideo. Była to jej oryginalna praca nad skórą The Vipera i chce ona otrzymać zapłatę. Jak podaje PW Insider, termin rozprawy został wyznaczony na 20 września. Tatuażystka wcześniej zastrzegła sobie prawo do znaku towarowego wzorów, które wytatuowała na skórze Vipera. Randy Orton w oświadczeniu w tej sprawie stwierdził, że nie wiedział, że potrzebuje pozwolenia na pokazywanie swoich tatuaży. Myślał, że są one wyrazem jego osobistej ekspresji, ale są to obrazy chronione prawem autorskim. Alexander twierdzi również, że wcześniej kontaktowała się z WWE w sprawie materiałów, które przedstawiały Ortona i jego tatuaże w 2009 roku, a oni zaoferowali jej wówczas 450 dolarów.