Shaul Guerrero ogłasza swoje odejście z pro-wrestlingu, Nexus vs. Retribution na WrestleManii?, Dlaczego WWE kontynuuje feud Romana Reignsa z Kevinem Owensem?

» Shaul Guerrero, córka Eddiego i Vickie Guerrero, ogłosiła, że wycofuje się ze wszystkich bookingów. Nastąpiło to po tym, co sama nazywa „bardzo przerażającym kryzysem choroby psychicznej”. Guerrero ostatnio trafiła na pierwsze strony gazet dzięki wywiadowi, w którym omówiła swoją pozycję w pro wrestlingu. Dotyczyło to jej historii z WWE oraz jej aspiracji na przyszłość. Dzisiaj na Twitterze wysłała następującą wiadomość, w której poinformowała fanów, że odchodzi z pro wrestlingu.

Oficjalnie dziś wycofuję się z wszystkich występów i pojawienia się zaplanowanych wydarzeniach w związku z wrestlingiem. Po bardzo przerażającym kryzysie choroby psychicznej, nie jestem już przez bliscy i profesjonaliści radzą mi aby nie uczestniczyć w wydarzeniach o wysokim poziomie stresu w tym czasie. Głęboko przepraszam fanów, którzy mnie wspierali i wspierają i którzy nadal to robią. Będę używać tego czasu, aby szukać pomocy, której potrzebuję, wznowić moje leczenie zaburzeń odżywiania i mam nadzieję uzyskać odpowiedzi i rozwiązania, aby osiągnąć zdrowie psychiczne. Przepraszam za niedogodności i rozczarowanie jakie to może przynieść.

» W tamtym roku WWE zabookowało występ Nexus w segmencie Firefly Fun House na WrestleManii, ale z powodu pandemii koronawirusa zdecydowano się wyciąć ten segment, ale zawsze mogą powrócić z pomysłem w tym roku… Fred Rosser wypowiadając się dla The Dropkick Podcast stwierdził, że zawsze jest możliwe, że reunion Nexus może nastąpić w tym roku. Nigdy nie wiadomo jakich gości specjalnych zaprosi WWE, aby uczynić show największym jakie może być. Ma on nawet pomysł na to, aby Nexus załatwił obecną stajnię WWE.

Tak, najprawdopodobniej Wrestlemania w Tampie znowu z tłumem. Wrócimy. The Nexus, on będący na komentarzu i on wstanie od stołu, a my się pojawimy i pokonamy Retribution. Nie powinienem był rzucać tej wiadomości, ale, ups, ale będzie fajnie.

W pro-wrestlingu nigdy nie można mówić nigdy. Fred Rosser wydaje się być gotowy na powrót do WWE. Ostatnio występował w NJPW i naprawdę zaimponował fanom na New Japan Strong.

» WWE jest w trudnej sytuacji. Muszą wybić nowe gwiazdy, ale nie mają odpowiedniej głębi rosteru, aby naprawdę to zrobić. To spowodowało, że kontynuują feud, który większość myślała, że zakończył się na Royal Rumble. Podczas Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wytłumaczył dlaczego WWE kontynuuje feud Kevina Owensa z Romanem Reignsem. Stwierdził po prostu, że nie mają w tej chwili nikogo innego.

Chodzi o to, że próbują kogoś wybić – muszą! Mają Big E, ale Big E jest zamieszany w IC Title i nie sądzę, że będzie w najbliższym czasie walczył z Reignsem. Tak, jest źle odkąd Reigns wrócił. Oni tak naprawdę nawet nie pushowali Owensa. Po prostu wrzucili Owensa w to miejsce, bo nie mieli nikogo innego, a potem trzymali go w tym miejscu, bo nie mają nikogo innego. Nie mają nikogo innego, chyba że pociągną za spust Edge’a.

Edge ma zmierzyć się z Romanem Reignsem na WrestleManii. Dopóki nie dojdzie do tego pojedynku, Tribal Chief potrzebuje kogoś do rywalizacji. WWE chce wypchnąć Cesaro na szczyt karty. Właśnie podpisał on nowy kontrakt, ale aby tak się stało, potrzeba będzie sporo pracy. Firma ma problem z głębią swojego rosteru, szczególnie na szczycie. To jest powód, dla którego czas Kevina Owensa z Romanem Reignsem jeszcze się nie skończył.