Show Impact Wrestling w czwartki!, The Bella Twins wrócą do ringu?!, Status Aleistera Blacka w WWE

» Impact Wrestling przenosi się na czwartkowe wieczory w AXS TV. IW ogłosiło dziś po południu, że ich cotygodniowy program telewizyjny przenosi się na czwartkowe wieczory począwszy od 8 kwietnia. Show 8 kwietnia będzie headlinerem wielkiego six-man matchu z AEW World Champion Kennym Omegą i The Good Brothers vs Impact World Champion Rich Swann, Eddie Edwards i Willie Mack. Na razie nie wiadomo czy zmiana ta spowodowana jest zmianą NXT.

IMPACT Wrestling ma wieloletnią historię nadawania w czwartki, co było nocą dla wysokoenergetycznych, pełnych akcji meczów, w których wystąpiły jedne z najbardziej głośnych gwiazd w historii pro wrestlingu. Nic się nie zmieni w tej kwestii, gdy IMPACT! przeskakuje z powrotem na czwartkowe wieczory. Nowym domem, po raz kolejny, dla meczów must-see są czwartkowe noce w AXS TV.

» W najnowszym wydaniu Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer poinformował, że The Bella Twins powrócą do wrestlingu. Data powrotu nie została jeszcze ustalona, ale Meltzer zauważył, że planowany jest ich powrót jesienią tego roku. The Bella Twins w przeszłości dyskutowały na temat powrotu na ring. Wyraziły również chęć zmierzenia się o tytuły Women’s Tag Team. Nikki Bella ostatnio poruszyła temat powrotu do akcji podczas The Bellas Podcast. Ujawniła również, że nie została dopuszczona do powrotu na ring z powodu kontuzji szyi.

Naprawdę chciałabym wrócić do WWE z Brie. Naprawdę chcę sięgnąć po tytuły tag teamów. To jest jedna rzecz, którą naprawdę chcę zrobić, zanim na dobre zawieszę Nike. Chcę przynajmniej zrobić ten jeden, ostatni run. Wydaje mi się, że mówiłam o tym runie tak, jakbym była dopuszczony, a nie jestem dopuszczona do wrestlingu.

» Aleister Black może trenować do swojego powrotu do ringu WWE. Na początku tego tygodnia poinformowano, że Black jest wyeliminowany z akcji, ponieważ zmaga się z drobnymi urazami. Nie podano żadnych innych szczegółów. W aktualizacji, Black był widziany w WWE Performance Center w Orlando w ciągu ostatnich kilku tygodni, jak podaje PWInsider. Wygląda na to, że Black pracuje nad swoim powrotem, ale nie wiadomo, kiedy zostanie dopuszczony do ringu. Black nie walczył od czasu przegrania No DQ matchu z Kevinem Owensem na październikowym RAW. Został wybrany do SmackDown w drafcie 2020, ale nie pojawił się od czasu draftu. Żona Blacka – Thea Trinidad (Zelina Vega) została zwolniona z WWE w listopadzie ale podobno jego nieobecność nie ma związku z jej odejściem.