WWE NXT 24 marca 2021: Raport

Jesteśmy 2 tygodnie przed NXT TakeOver: Stand & Deliver! Do budynku CWC wchodzi Adam Cole, a akcje w ringu rozpoczynamy od tag team matchu kobiet!

Match #1
Tag Team Match
Raquel Gonzalez & Dakota Kai vs. Io Shirai & Zoey Stark

Zwyciężczynie: Raquel Gonzalez & Dakota Kai

Po walce Raquel Gonzalez zaatakowała Io Shirai.

Kyle O’Reilly i Roderick Strong spotykają się ze sobą na zapleczu. Były mistrz North American przekazuje Kyle’owi, by ten skopał tyłek Cole’a. O’Reilly odpowiada na to, że ta sprawa nie dotyczy Stronga, na co Roderick się oburza i mówi Kyle’owi by szedł do diabła.

LA Knight w promie przed walką mówi, że Bronson Reed popełnił błąd niszcząc kurtkę Knighta w zeszłym tygodniu.

Match #2
Bronson Reed vs. LA Knight

Zwycięzca: Bronson Reed

Ogłoszono, że o zwakatowane mistrzostwa NXT Tag Team zawalczą pierwszej nocy NXT TakeOver: MSK, GYV oraz Legado del Fantasma!

Match #3
Karrion Kross vs. Oney Lorcan

Zwycięzca: Karrion Kross

Po pojedynku Karrion Kross dostaje mikrofon i mówi, że Balor jest może mistrzem, jednak jego kark będzie taki sam, jak innych, gdy zostanie zaatakowany przez Krossa. Finn przerywa promo pretendenta mówiąc, że Kross okazał tydzień temu swoją słabość, dając się ponieść emocjom. Na TakeOver więc Kross ma dwa wyjścia: zaskoczyć wszystkich i się opanować lub znów nie potrafić się opanować. Balor obstawia, że dojdzie do tego drugiego scenariusza.

William Regal ogłosił na przyszły tydzień 12-osobowy Battle Royal, którego ostatnia szóstka zapewni sobie wejście do Gauntlet Matchu o miano pretendenta do tytułu North American. Zawodnicy w Battle Royale to: KUSHIDA, Leon Ruff, Austin Theory, LA Knight, Tyler Rust, Jake Atlas, Bronson Reed, Dexter Lumis, Cameron Grimes, Roderick Strong, Isaiah Swerve Scott oraz Pete Dunne.

KUSHIDA wygłasza promo przed walką z Jordanem Devlinem, gdzie mówi, że jest najlepszym technicznym wrestlerem w NXT i przyjął wyzwanie Jordana, gdyż uwielbia rywalizację.

Match #4
WALTER vs. Drake Maverick

Zwycięzca: WALTER

Po walce do ringu wychodzi Tommaso Ciampa, mówiąc że mistrzostwo NXT UK to coś, co go interesuje. Rzuca więc wyzwanie na TakeOver, Ciampa vs. WALTER o mistrzostwo NXT UK! Gdy WALTER wydaje się nie zaakceptować propozycji, Tommaso atakuje go, za co zostaje ukarany atakiem od całego Imperium. WALTER wraz z Aichnerem i Barthelem stoją nad Ciampą, a mistrz NXT UK krzyczy do Ciampy, że widzi się z nim na TakeOver.

Pete Dunne wygłosił na zapleczu promo, w którym zapowiedział, że szatnia NXT z pierwszej ręki dowie się za tydzień, jak dobrym technicznym wrestlerem jest, gdy wygra Battle Royal, a na TakeOver zostanie nowym mistrzem North American.

Robert Stone szukając zastępstwa dla Jessi Kamei, która jest kontuzjowana, w walce o pasy NXT Tag Team kobiet, płaci Mercedes Martinez za pomoc.

Johnny Gargano z pretensjami udał się do Williama Regala w sprawie rozwiązania kwestii mistrzostwa North American. Gargano mówi, że musi przygotować się do rywala, a dowie się z kim zawalczy, na 24 godziny przed walką. Regal zasugerował, że skoro to Johnny Takeover, nie powinien mieć z tym problemu.

Match #5
NXT Women’s Tag Team Championship
Ember Moon & Shotzi Blackheart vs. Mercedes Martinez & Aliyah

Zwyciężczynie: Ember Moon & Shotzi Blackheart

W szatni do Rodericka Stronga podchodzi Cameron Grimes i sugeruje, że może powinni połączyć siły jako nowa Undisputed Era. Strong wściekły atakuje Grimesa i opuszcza szatnie.

Shotzi Blackheart i Ember Moon świętują obrnoę mistrzostw Tag Team, co przerywają im Candice LeRae z Indi Hartwell, które sugerują, że mistrzynie powinny walczyć z prawdziwą drużyną. The Way jednak zaznacza, zę wyzwą mistrzynie na własnych warunkach.

Main Event
Jordan Devlin vs. KUSHIDA

Zwycięzca: Jordan Devlin

Po walce KUSHIDA atakuje Mendoze i Wilde’a. Escobar wchodzi do ringu by skonfrontować się z Jordanem Devlinem, a wszystko przerywa… SHAWN MICHAELS! Wyjmuje on drabinę spod ringu i wrzuca ją do dwóch mistrzów Cruiserweight, a oni unoszą swoje tytuły do góry. It’s a deal! Escobar vs. Devlin – Ladder Match na TakeOver!

Tygodniówkę kończymy segmentem podpisania kontraktu na Unsanctioned Match pomiędzy Kylem O’Reilly i Adamem Colem. William Regal otwiera segment będąc wściekłym na obu panów z powodu wmieszania w to policji i narażenia na ośmieszenie, brandu jakim jest NXT. Kyle wciąż nie jest oczyszczony do walki, więc dlatego musi być to Unsanctioned Match. Adam Cole podpisuje kontrakt jako pierwszy mówiąc, że w Undisputed Erze nigdy nie chodziło o braterstwo. Gdyby nie Cole, to Kyle nigdy by nawet nie dotarł do WWE. To Adam miał legendarny title reign i UE jest niczym bez Cole’a. Adam podpisuje kontrakt i oddaje go Kyle’owi. O’Reilly mówi, że wszyscy od momentu przybycia do NXT stali się lepszymi wrestlerami, jednak Cole nie stał się lepszym człowiekiem. Kyle rzuca, że pokona Cole’a na TakeOver.