SPOILERY! MJF o porównaniach do Four Horsemen, kontuzja wrestlera AEW i na ile wypada były mistrz NXT Tag Team

» MJF w wywiadzie z Justinem Barrasso ze Sports Illustrated skomentował plotki na temat odrodzenia The Four Horsemen oraz porównania The Pinnacle do Four Horsemen.

“Chciałem wziąć coś co było stare i nałożyć na to trochę współczesności. To jest niesamowite, że jesteśmy tak utalentowani, że mamy Wardlowa w roli Big Bubba Rogersa (Big Boss Man). Jest on gigantycznym freakiem natury. FTR są najlepszym tag teamem na świecie. Jestem również podekscytowany, że świat ujrzy Shawna Spearsa. On nigdy nie był w odpowiednim świetle reflektorów, ale teraz ludzie zaczną zauważać jak on jest niesamowity”

MJF również poruszył temat zainicjowania przez AEW stypulacji WarGames, aby podpalić jeszcze bardziej rywalizację The Pinnacle z The Inner Circle.

“Te oldschoolowe walki WarGames, one były niesamowitymi widowiskami. Jeśli Inner Circle vs The Pinnacle odbędzie się w stypulacji WarGames, to będzie najlepsza wersja tego starcia w historii.”

MJF również skomentował ideę starcia “Blood and Guts”, którą w tamtym roku AEW miało wprowadzić, jednak do tej pory żadne starcie w tej stypulacji się nie odbyło z powodu pandemii.

“Osobiście nie jestem pewien czy pasowałoby to do mnie. Widziałem walki “Lights Out”, deathmatche i nie wiem czy to jest dla mnie. Ale w przyszłości, jeśli będzie miało to sens, będzie to najlepsza walka “Blood and Guts” w historii.

» Wczorajszej nocy John Silver w walce z Darby Allinem doznał kontuzji barku, a dokładniej wybicia jego.

Silver na Twitterze przekazał fanom informację na temat jego kontuzji.

“Nie udało się dzisiaj wygrać. Bark jest zepsuty. Lekarz mówi, że nie jest to zbyt poważne, ale jak dowiem się więcej to dam znać.”

Osobą, którą poinformowała o kontuzji Silvera tuż po zakończeniu Dynamite był Darby Allin.

“Myślę, że nie każdy wie o tym, ale jestem wręcz przekonany, że zwichnąłeś sobie bark w połowie walki. Ale cholera, dałeś z siebie wszystko w tej walce. Jestem chętny zrobić to jeszcze raz niezależnie kiedy. Dziękuję John, dziękuję. – powiedział Allin

John najprawdopodobniej doznał kontuzji w momencie poniżej.

» Były mistrz NXT Tag Team Danny Burch w ubiegłym tygodniu w walce o pasy NXT Tag Team przeciwko Krossowi i Balorowi doznał kontuzji barku.

Ostatniej nocy w trakcie tygodniówki NXT Vic Joseph ujawnił, że Burch ma pauzować około 6 miesięcy. Przez tą kontuzję William Regal musiał odebrać pasy Burchowi i Lorcanowi. Na szczęście na NXT Takeover: Stand & Deliver ujrzymy starcie o zwakowane pasy Tag Team, w którym zmierzą się MSK, GYV oraz Legado Del Fantasma.