MJF o nadchodzącym pojedynku z Chrisem Jericho oraz dołączeniu do The Inner Circle, Pojedynki zapowiedziane na AEW Full Gear

» W najnowszej odsłonie podcastu The Wrestling Inc, AEW Superstar MJF wypowiedział się między innymi na temat przyjaźni z byłym AEW World Championem Chrisem Jericho, a także potencjalnego dołączenia do The Inner Circle.

Chris Jericho nie jest starzejącą się gwiazdą. Chris Jericho, to człowiek, który rozumie, że przyszłość jest teraz. Przyszłość nie nadejdzie wkrótce. Zawsze mówię o nim, że jest talentem ponad etat i wydaje mi się, że Christopher jest podobnego zdania. To nie ma znaczenia, jak długo jesteś w tym biznesie. Czy mogą pobierać pieniądze? Mogą, są czołowymi postaciami i nikt nie może zmuszać ludzi do oglądania w telewizji. Minuta za minutę, oglądajcie profesjonalny wrestling. Obaj darzymy się szacunkiem i rozumiemy, że jeśli dołączę do The Inner Circle, to wszyscy skorzystamy na tym. Chris chce stwierdzić, że jestem godzien, myślę,
że każdy będzie chciał zobaczyć, to co się wydarzy podczas Full Gear. Nie przeszkadza mi to. Nie mogę doczekać się naszego pojedynku.

W zeszłym roku byliśmy świadkami lekkiego zarysu konfrontacji z udziałem Y2J’a i MJF’a. Jakie są twoje relacje z Chrisem?

Szczerze mówiąc pierwszy raz zdałem sobie sprawę z tego, że lubię tego faceta, zaraz po tym jak kopnąłem Cody’ego w jaja. Christopher po prostu był na ringu i skończyło się to na krótkiej rozmowie. W tym momencie zdałem sobie sprawę, że on jest w porządku. Jestem pewien, że zdał sobie sprawę z tego, co dokonaliśmy. Chciałem zdobyć ten tytuł, nadal chcę tego dokonać i to mój jedyny cel w najbliższym czasie.

Rozumiem jednak, że aby wygrać, trzeba ewoluować i tak jest w wrestlingu. Próbowałem to zrobić samodzielnie. Gdybym miał więcej ludzi, którzy mnie popierają, to na pewno moja kariera wyglądałaby inaczej, ale nie narzekam. Jestem zadowolony z możliwości, jakie na mnie czekają. Obejrzyjcie Full Gear!

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas gali AEW Full Gear w Daily’s Place, Jacksonville. W trakcie show będziemy świadkami konfrontacji o kilka tytułów mistrzowskich, a w tym: AEW World Championship, AEW Women’s World Championship, AEW TNT Championship, czy AEW World Tag Team Championship.

AEW World Championship („I Quit” Match)
Jon Moxley (c) vs. Eddie Kingston

AEW Women’s World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Nyla Rose w/ Vickie Guerrero

AEW TNT Championship
Cody (c) with Arn Anderson vs. Darby Allin

AEW World Tag Team Championship
FTR (c) vs. The Young Bucks
Jeśli The Young Bucks przegrają, już nigdy nie otrzymają szansy na zdobycie tytułów mistrzowskich tag team w AEW. Tully Blanchard nie może przebywać przy ringu.

Tournament Finals
Kenny Omega vs. Hangman Page
Zwycięzca otrzyma AEW World Title shot.

The Elite Deletion
Matt Hardy vs. Sammy Guevara

Chris Jericho vs. MJF
Jeśli MJF wygra, to dołączy do Inner Circle.

Singles Match
Orange Cassidy vs. John Silver

NWA Women’s World Championship (The Buy In)
Serena Deeb (c) vs. Allysin Kay