AEW Dynamite 24 marca 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Już dziś zobaczymy walkę o mistrzostwo TNT oraz walkę Kenny’ego Omegi od której rozpoczynamy show.

 

AEW World Championship Eliminator Match 

Kenny Omega Vs. Matt Sydal

Zwycięzca – Kenny Omega

 

Singles match

Adam Page Vs. Cezar Bononi

Zwycięzca – Adam Page

 

Widzimy krótkie video, na którym Lance Archer mówi, że przerwał wywiad Stingowi w zeszłym tygodniu dlatego, że nadszedł już czas potwora.

 

Następnie nadszedł czas na wywiad z Britt Baker D.M.D.

Nie była ona zadowolona z reakcji fanów, które otrzymała wchodząc na ring. Britt mówi o Micku Foley’u, który potrzebował 20 lat, żeby stać się legendą ekstremalnego wrestlingu. Jej była potrzebna tylko jedna noc. Mimo tych wszystkich legend, które są w AEW to ona usadziła tą federację na mapie.

 

Nadszedł czas na wywiad z Christianem Cage’m. Kończył on właśnie rozmowę z Varsity Blonds i Dante Martinem. Cage powiedział, że dawał im trochę porad. Następnie przyszedł Frankie Kazarian, który pokazał na koszulkę Christiana (Work Out Everyone) i zapytał się, kiedy praca się zaczyna. Tak o to już za tydzień odbędzie się walka Christian Vs. Frankie Kazarian.

 

Six man tag team match

The Pinnacle ( FTR & Shawn Spears) Vs. Varsity Blonds & Dante Martin

Zwycięzcy – The Pinnacle

Po walce Wardlow zaatakował jeszcze Brian Pillmana Jr. . Cash powiedział, że Pinnacle to nie tylko drużyna, ale rodzina. Nie boją się oni Inner Circle. Na ring przyszedł MJF, który powiedział, że za tydzień będzie miał prezent dla członków Pinnacle.

 

Taz na backstage’u powiedział, że Brian Cage przeprosił jego i Starksa.

 

Tony Schavione przeprowadza wywiad z QT Marshallem. QT Marshall powiedział, że wykonał mnóstwo roboty i nadal jest znany tylko jako kolega Cody’ego. QT powiedział, że jedynym wyjściem, żeby to zmienić jest mecz ( Marshall użył słowa ,, exhibition” co oznacza, że raczej nie jest to Heel turn) właśnie z nim. Cody powiedział, że zgadza się i nie będzie próbował specjalnie pobić swojego przeciwinika. Panowie podali sobie rękę.

 

Six man tag team match 

The Young Bucks & Brandon Cutler Vs. The Lucha Brothers & Laredo Kid

Zwycięzcy – The Lucha Brothers & Laredo Kid

Laredo przypiął Cutlera używając Spanish Fly. Po walce Kenny Omega zaatakował Laredo. Powiedział, że ma wspomnienia z Fyter Fest. A teraz, The Young Bucks wybrali Brandona Cutlera do walki 3 na 3? Kenny dodał, że nie zgadza się ze wszystkim co mówi Callis, ale bracia Jackson zmienili się.

The Young Bucks I Brandon Cutler udeszli od Omegi, który chwilę później został zaatakowany przez Lucha Brothers. Na szczęście mistrza Good Brothers zainterweniowało.

 

Jon Moxley i Eddie Kingston byli na backstage’u. Jon powiedział, że jest winny The Young Bucks przysługę.

 

Singles match 

Nyla Rose Vs. Tay Conti

Zwyciężczyni – Tay Conti

Po walce Nyla Rose próbowała zaatakować zwyciężczynie walki. Przerwała jej jednak Shida, której przerwała Bunny. Na samym końcu jej przerwał Matt Hardy I Butcher & The Blade. Hardy powiedział, że ten turniej nic nie znaczył, gdyż nie było w nim Bunny.

 

Już za tydzień odbędzie się walka Miro i Kip Sabiana z Chuck Taylorem I Orange Cassidy’m.

 

Singles match o mistrzostwo TNT

Darby Allin Vs. John Silver

Zwycięzca – Darby Allin

Po walce mieliśmy brawl między ekipą Matta Hardy’ego, a Stingiem, Darby’m i Dark Order.