WWE próbowało pozyskać kolejną gwiazdę na SummerSlam, Ilja Dragunov o walce z WALTEREM na WWE NXT TakeOver 36, Roman Reigns: CM Punk nie jest lepszy od Ceny czy The Rocka

» WWE na SummerSlam próbowało pozyskać różnych celebrytów, którzy mieliby pojawić się na tym wydarzeniu. Jeszcze wiosną pojawiły się informacje, że WWE chciało, aby to Cardi B była gospodarzem. Gwiazda jednakże zaszła w ciążę i to położyło kres tym planom. Federacja nie porozumiała się także z Mike Tysonem, który miał podkładać głos pod pakiet wideo. Fightful Select poinformowało, że piosenkarka Megan Thee Stallion była także planowana do spotu z udziałem Bianki Belair, ale podczas gdy WWE myślało w pewnym momencie, że umowa została zawarta, to w ostatni weekend powiedziano im, że tak się nie stanie. Powód tego nie został podany.

» Ilja Dragunov udzielił wywiadu Vicente Beltrán z ViBe & Wrestling, aby promować swój pojedynek z NXT UK Championem WALTEREM na WWE NXT TakeOver 36.

• Nastawienie do TakeOver 36: 

Moje nastawienie jest takie, że… to jest dzień decyzji. Przez bardzo długi czas patrzyłem na WALTERA jako na osobę i myślałem, że to jest osoba, jaką chcę być, to jest osoba, jaką chciałbym się określić. On jest szefem w tym momencie, ale teraz moje nastawienie jest inne, bo wiem, że jestem na jego poziomie i mogę być wyżej niż on. Ze wszystkim, co zrobiłem przez ostatnie lata, ze wszystkim, czym jestem i co mogę zaprezentować, z całą unikalnością, jaką posiadam, mogę być szefem. Mogę być lepszy od niego i w tym dniu mogę pokazać, że jestem lepszy od WALTERA i pokazać jak niesamowity występ obaj możemy dać, a ludzie zobaczą coś innego, czego nigdy wcześniej nie widzieli.

• Gotowość A-Kida do pojedynku tag-team: 

Zdecydowanie uważam, że jest gotowy. Mówiłem o A-Kisie wiele razy w innych wywiadach i widzę w nim ogromny talent i ludzie zdecydowanie nie powinni go przespać. Powinni mieć na niego oko z powodu tej pracy i mentalności, którą ma, którą widzę i już z powodu pierwszego pojedynku, który mieliśmy, chciałbym się sprawdzić przeciwko niemu ponownie.

» Roman Reigns udzielił wywiadu dla BT Sport, aby porozmawiać o WWE SummerSlam. Reigns został zapytany o wrestlerów, którzy odchodzą, a następnie wracają i dostają miejsce w main eventach na wielkich galach. Helwani wymienił w szczególności Johna Cenę oraz CM Punka. Reigns mówił o niektórych wypowiedziach z przeszłości na temat legend, które zabierają miejsca pełnoetatowym wrestlerom i powiedział, że te wypowiedzi pochodzą od ludzi takich jak CM Punk.

Te stwierdzenia pochodzą od zgorzkniałych ludzi, którzy myśleli, że byli lepsi niż byli w rzeczywistości. Kiedy przychodzi co do czego, CM Punk nie był tak dobry czy lepszy od Johna Ceny, czy The Rocka. To było to, co było. Z punktu widzenia pełnoetatowego wykonawcy, rozumiem frustrację i pragnienie więcej, ale jak powiedziałem wcześniej, musisz to zaakceptować. Jestem pełnoetatowym wykonawcą, ale zrobiłem wszystko co trzeba, aby pozostać w tej pozycji, być w tej pozycji, aby nadal stwarzać sobie okazję, aby być w main evencie na SummerSlam przeciwko Johnowi Cenie…