UWAGA NA SPOILERY! Przygotowania Romana Reignsa do powrotu, Czy poznaliśmy nową mistrzynię Knockouts?, CM Punk wspomina MITB i walkę z Johnem Ceną

» WWE Superstar Roman Reigns na swoim profilu na Instagramie zamieścił krótki materiał wideo z treningu pokazując, w jak dobrej formie aktualnie się znajduje. Z powodu COVID-19, Roman od trzech miesięcy nie pojawił się w telewizji WWE. W tym czasie został ojcem bliźniaków i skupił się na spędzaniu czasu ze swoją rodziną.
W materiale, The Big Dog wyjawił, że staje się silniejszy budując mięśnie, ale nie do końca w tym miejscu, w którym chce być.

Ramiona tydzień 1 #Y3T. Siedzenie bokiem, zakres powtórzeń 12-16. Wzmacniam się i buduję mięśnie, ale nie do końca tam, gdzie chciałbym być.

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów AJ Styles stwierdził, że powrót Romana Reignsa byłby dużym ratunkiem dla ratingów WWE.

» Była wrestlerka WWE Deonna Purrazzo została nową Impact Knockouts Champion. Podczas wczorajszej gali Impact Slammiversary, Purrazzo pokonała Jordynne Grace po wykonaniu Double Fujiwara Armbaru.
9 czerwca do Impact TV powróciła “The Virtuosa”, która zaatakowała ówczesną mistrzynię kobiet również przy pomocy swojej dźwigni. W taki sposób rozpoczął się feud tych dwóch wrestlerek, który prawdopodobnie będzie kontynuowany w telewizji.
Warto zaznaczyć, że dla Deonny jest to pierwsze panowanie z Impact Knockouts Title. Natomiast w styczniu 2020 roku, Grace pokonała najdłużej panującą mistrzynię, Tayę Valkyrie jednocześnie kończąc jej długi title run.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Impact Wrestling Slammiversary 18 lipca 2020: Wyniki

» CM Punk za pośrednictwem Twittera zauważył, że dziewięć lat temu pokonał Johna Cenę podczas gali WWE Money in the Bank. W tej walce na szali został postawiony WWE Championship. W swoim poście były wrestler podziękował Cenie oraz producentowi WWE Scottowi Armstrongowi za możliwość stoczenia tej wyjątkowej walki.

Dziewięć lat temu zrobiłem coś. Nie mógłbym tego dokonać bez @JohnCena, @WWEArmstrong i co najważniejsze, fanów. Ten tłum, ta atmosfera, jest czymś, czego nigdy nie zapomnę. Dziękuję wszystkim #MITB.

W 2014 roku, CM Punk odszedł z WWE, aby rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki. W 2019 roku dołączył on do cotygodniowego programu FS1, WWE BackStage. Niestety z powodu aktualnie panującej sytuacji na świecie program ten został nieco zmodyfikowany i będzie pojawiał się jedynie przed większymi wydarzeniami PPV.