Impact Wrestling Slammiversary 18 lipca 2020: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z gali PPV, podczas której odbyło się kilka pojedynków o pasy mistrzowskie. Czy poznaliśmy nowych mistrzów? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie wchodząc z ten post.

Rascalz vs. Motor City Machine Guns

Zwycięzcy: Motor City Machine Guns

Na zapleczu widzimy, że Taya Valkyrie nie chce, aby John E. Bravo popsuł jej szansę w gauntlet matchu.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo promujący najbliższą walkę o TNA World Heavyweight Championship.

Moose (c) vs. Tommy Dreamer (TNA World Heavyweight Championship – Old School Rules)

Zwycięzca: Moose

Gia Miller czeka na przyjazd wrestlerów. Tymi osobami mieli być the Good Brothers, ale zamiast nich pojawił się Johnny Swinger.

Knockouts Gauntlet Match

Tasha Steelz, Kylie Rae, Kimber Lee, Kiera Hogan, Susie, Katie Forbes, Madison Rayne, Havok , Valkyrie, Alisha Edwards, Nevaeh, Rosemary, Bravo

Zwyciężczyni: Kylie Rae

Callis oraz Mathews dyskutują na temat zwycięstwa Rae. W tym samym momencie Heath Miller (Heath Slater) chwycił mikrofon i udał się w kierunku ringu. Heath jest wolnym agentem poszukującym walki chcąc otrzymać szansę na zdobycie Impact World Championship. Niestety wypowiedź wrestlera została przerwana przez Rohita Raju, który poinformował byłą gwiazdę WWE o tym, że jeżeli chce title shota, to musi ustawić się w kolejce. Między wrestlerami doszło do brawlu.

Willie Mack (c) vs. Chris Bey (X-Division Championship)

Zwycięzca: Chris Bey

Na zapleczu widzimy spotkanie Rhino z Slaterem. Scott D’Amore poinformował byłego wrestlera WWE, że nie może przebywać na ich zamkniętym planie, więc Rhino nakazał Slaterowi powrócić na arenę w najbliższy wtorek.

The North (c) vs. Sami Callihan & Ken Shamrock (Impact World Tag Team Championships)

Zwycięzcy: The North

Po walce The North wygłosili materiał, w którym przechwalali się odnośnie bycia najlepszą drużyną w dywizji tag teamowej Impact. Nagle na arenie zjawili się The Motor City Machine Guns. Alex Shelley oraz Chris Sabin poinformowali The North o ich walce, która odbędzie się w najbliższy wtorek.

Jordynne Grace (c) vs. Deonna Purrazzo (Impact Knockouts Championship)

Zwyciężczyni: Deonna Purrazzo

Ace Austin (w/ Madman Fulton) vs. Trey vs. Eddie Edwards vs. A Mystery Opponent (Vacant Impact World Championship – Elimination Match)

Tajemniczym wrestlerem okazał się być Rich Swann.

Ace Austin (w/Madman Fulton) vs. Trey vs. Eddie Edwards vs. Rich Swann vs. Eric Young (Vacant Impact World Championship)

Zanim doszło do walki na arenie pojawił się Eric Young! On również został włączony do pojedynku, w którym poznamy nowego mistrza.

Zwycięzca: Eddie Edwards

Po walce: Do ringu przybył Madman Fulton w celu zaatakowania nowego mistrza. Niespodziewanie na arenie zjawili się the Good Brothers, Doc Gallows oraz Karl Anderson. Panowie obronili Edwardsa przed atakiem ze strony Fultona oraz Austina.

Po show otrzymaliśmy zapowiedź powrotu EC3 do Impact Wrestling!