Pełna lista byłych gwiazd WWE & TNA, które pojawiły się podczas Slammiversary + informacje o nich – SPOILERY!

Podczas wczorajszej gali Slammiversary byliśmy świadkami wielu ciekawy powrotów/debiutów. Oto pełna lista byłych gwiazd WWE, TNA jakie fani wrestlingu mogli zobaczyć podczas PPV:

* Motor City Machine Guns (Alex Shelley i Chris Sabin) – to byli TNA Tag Team i X-Division Champions. Ich drużyna rozpadła się w 2018 roku, kiedy Shelley ogłosił przejście na emeryturę. W najbliższy wtorek rywalami Motor City będą The North (Ethan Page i Josh Alexander). Na szali zostaną postawione Impact World Tag Team Championships.

* Heath Miller (Heath Slater) – To był dla niego debiut w Impact. W przeszłości Heath oraz Rhino tworzyli drużynę w WWE zdobywając między innymi SmackDown Tag Team Championship. W kwietniu Miller został zwolniony przez WWE.

* Eric Young – To były TNA World Heavyweight Champion (1 raz), Tag Team Champion (2 razy), X-Division (1 raz) i King of the Moutain Champion (1 raz). Do firmy powrócił podczas walki wieczoru, dzięki czemu otrzymał szansę na zdobycie Vacant Impact World Championship. Niestety został on wyeliminowany przez Richa Swanna. Eric był jednym z wielu wrestlerów (podobnie jak Slater) zwolnionych w kwietniu.

* The Good Brothers (Karl Anderson i Doc Gallows) – W latach 2011-2013, Gallows regularnie pracował w TNA. Dla Andersona jest to debiut w firmie. Wrestlerzy tak, jak Slater oraz Young zostali zwolnieni w kwietniu przez WWE. Dzień przed Slammiversary poinformowali, że podpisali dwuletnie kontrakty z Impact Wrestling, które pozwalają im również pracować w Japonii.

* EC3 – To były dwukrotny TNA World Heavyweight Champion. W 2018 roku przeniósł się do WWE. Niestety jego przygoda ze wspomnianą firmą nie trwała zbyt długo, więc podobnie jak Miller, Good Brothers oraz Young został zwolniony przez WWE. Pod koniec Slammiversary, EC3 potwierdził, że pojawi się na najbliższym odcinku Impact TV.