Gwiazdy WWE komentują negatywne podejście fanów do produktu

WWE Superstars Roman Reigns, Drew McIntyre, Luke Gallows, Karl Anderson oraz RAW Women’s Champion Becky Lynch udzielili wywiadu dla Forbes, w którym wypowiedzieli się między innymi na temat fanów niezadowolonych ze storyline’ów w WWE.

Roman Reigns zajął się reakcją fanów dotyczącą niedawno zakończonego starcia z udziałem Setha Rollinsa i Braya Wyatta z Hell in a Cell:

“Myślę, że powinieneś wyrazić swoją opinię, ale nikomu nie zaszkodzi, jeśli będziesz mieć choć odrobinę szacunku. Miejcie szacunek dla wykonawców, którzy biją się o Was. Nie podobało mi się zakończenie Hell in a Cell, ale nie zamierzam przeklinać na facetów, którzy raz za razem stawali na głowie. Bray Wyatt postawił swoje zdrowie na szali, aby zabawiać niektórych fanów najlepiej, jak potrafi. Nie podobało mi się, to ale darzę go wielkim szacunkiem i wiem ile pracy musiał włożyć w to, co zrobił. Więc jeśli możecie, to okażcie trochę szacunku”.

Becky Lynch odpowiedziała na pytanie dotyczące, jak trudno być fanem wrestlingu:

“Czasami ciężko jest być fanem wrestlingu. Wszyscy wychodzimy i staramy się Was zabawić. Dbamy o Was. Chcemy, abyście się dobrze bawili i to boli, kiedy Wam się coś nie podoba. Czujemy Wasz ból. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby taka sytuacja nie miała miejsce. Po prostu śledźcie mój Twitter, tam trwa zabawa”.

Luke Gallows także skomentował zakończenie Hell in a Cell:

“Odcinki telewizyjne trwają 52 tygodnie. Pewnego wieczoru pojawiają się kontrowersje dotyczące PPV Hell in a Cell. Chłopaki, historia toczy się w poniedziałek, trwa w środę, piątek i idzie dalej do przodu. Radzę się z tego cieszyć. W filmie musi istnieć przeczenie, które zmieni się w coś pozytywnego. Więc moim zdaniem, jeśli podoba Ci się, to co robimy, to okaż nam trochę szacunku i kultury”.

Anderson stwierdził, że Vince McMahon wie, co robi i najlepiej będzie jeśli każdy fan będzie się cieszył produktem WWE:

“Lubię program telewizyjny Lost. Oglądam go. Nie podoba mi się to szczególnie, iż nie pamiętam, aby tam coś było złe, po prostu nie miałem czasu na oglądanie. Myślę, że po prostu muszę Wam coś powiedzieć i o coś zapytać. Od jak dawna działa WWE? Firma stoi na czele storytellers. Vince McMahon wie, co robi. Istnieje powód, dla którego pewne rzeczy się zdarzają. Jeśli lubisz wrestling, po prostu ciesz się nim i pozwól nam działać”.

Drew podsumował, że żyjemy w negatywnym świecie:

“Gdy byłem dzieckiem, to ludzie nie byli tak wrogo nastawieni. Chodzi mi o to, że po prostu coś się lubi, albo czegoś się nie lubiło i nikt nie narzekał. Ludzie są bardzo negatywnymi osobami i bez przerwy narzekają w mediach społecznościowych. Warto zdać sobie sprawę z tego, że nie zawsze można być na czele, ale jeśli ciężko pracujesz, to otrzymasz szansę. Spójrzcie na Chada Gable’a, który otrzymuje szansę. Nie pamiętam, aby co minutę pojawiał się w mediach społecznościowych i na coś narzekał. On ciężko pracował i dostał szansę”.