Impact Rebellion #2 – Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z drugiego dnia Impact Rebellion. Jest, to wydarzenie emitowane na kanale Twitch Wrestling.

Show rozpoczęliśmy od pojawienia się Josha Mathewsa oraz Madison Rayne. Ta dwójka zaprosiła nas do obejrzenia wielkiego Four Way X-Division Matchu.

Suicide vs. Trey vs. Chris Bey vs. Rohit Raju

Zwycięzca: Chris Bey

Po walce Josh Mathews oraz Madison Rayne podsumowali wydarzenia z pierwszego dnia Rebellion. Następnie Josh ogłosił, że zarówno Knockouts, jak i World Championship nie będzie bronione dzisiejszej nocy. Były spiker WWE poinformował, że jedyne co mógł zrobić, to porozmawiać z Tessą Blanchard.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Ważne ogłoszenie The Rocka, Eric Bischoff komentuje zwolnienia z WWE, Dołączenie do AEW oraz problem z pracą

Wywiad rozpoczął się od przeprosin Tessy, która nie mogła pojawić się na Rebellion. Wrestlerka wyjawiła, że z niecierpliwością czeka na walkę z Edwardsem oraz Elginem. Na zakończenie zacytowała Rica Flaira ” Aby być mężczyzną, musisz go pokonać, nawet jeśli ten mężczyzna jest kobietą.

Joseph P. Ryan (Joey Ryan) vs. Cousin Jake

Zwycięzca: Joseph P. Ryan

AT THE BAR: Widzimy że Rosemary jest rozczarowana nieobecnością Valkyrie. Taya twierdzi, że wiele dzieje się w jej życiu osobistym, a w tym problem z włosami oraz modą. W każdym razie Taya jest podekscytowana możliwością odbycia walki z Rosemary oraz Havok.

Havok vs. Rosemary (Full Metal Mayhem)

Zwyciężczyni: Rosemary

Na zapleczu Gia Miller przeprowadziła wywiad z nowym X-Division Championem Willie Mackiem i jego najlepszym kolegą, Richem Swannem. Mack powiedział, że to zaszczyt być nowym X-Division Championem dodając, że zebrał wszystkie swoje oszczędności, wykupił gale PPV TNA i studiował listę mistrzów.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z Michaelem Elginem zadając mu takie samo pytanie, jak w zeszłym tygodniu. Elgin stwierdził, że jest rozczarowany, ponieważ nie może pokonać Edwardsa oraz Blanchard i wysłać ich do szpitala. Wrestler dodał, że ma nadzieję, iż wkrótce zostanie mistrzem i wykorzysta swoją okazję.

Elgin wziął mikrofon i powiedział, że w zeszłym roku na Rebellion miał miejsce jego debiut w Impact Wrestling i złożył wtedy oświadczenie, miał zostać World Championem. Następie poprosił sędziego oraz Davida Penzera do wejścia na ring. Wrestler dodał, że teraz kiedy ma ich na ringu, chce aby ogłosili go jako nowego mistrza World Heavyweight. Niespodziewanie segment przerwał Moose, który pod strojem miał TNA World Heavyweight Championship. Moose rozumie zaniepokojenie osoby stojącej na ring, niespodziewanie do segmentu dołączył Hernandez i między wrestlerami doszło do brawlu.

Michael Elgin vs. Moose vs. Hernandez (“TNA World Heavyweight Championship”)

Zwycięzca: Moose

OTO WYDARZENIA, KTÓRE OBEJRZYMY NA NAJBLIŻSZYM IMPACT TV.