Tony Khan: Double or Nothing przebiło WrestleManię

Dlaczego Asuka zniknęła z WWE TV?, Ric Flair pojawi się na gali NWA, Tony Khan zapowiada “najbardziej oczekiwane ogłoszenie w historii AEW” na AEW Rampage

» Asuka była przedstawiana jako główna gwiazda na RAW od czasu, gdy Becky Lynch zaszła w ciążę. Japonka była dominującą mistrzynią i pokonała wszystkich rywali, którzy pojawili się na jej drodze, aż do momentu Rhei Ripley. Gwiazda WWE ostatni raz była widziana w akcji, podczas tegorocznego Women’s Money in the Bank Ladder matchu, który został wygrany przez Nikki ASH. Asuka zniknęła z telewizji, a fani zadają pytania dlaczego. Dave Meltzer poinformował w najnowszym wydaniu Wrestling Observer Newsletter, że Asuka ma się dobrze i “po prostu nie jest teraz do niczego wykorzystywana”. Nie wiadomo kiedy powróci.

» Jeden z największych pro wrestlerów wszech czasów, Ric Flair, wystąpi podczas rocznicowego show NWA. Dziś w nocy ogłoszono, że były NWA World Heavyweight Champion Ric Flair pojawi się w St. Louis 29 sierpnia. NWA 73. Anniversary będzie transmitowane na żywo w FITE TV.
Flair został zwolniony przez WWE na początku tego miesiąca. Pojawił się na AAA Triplemania XXIX, aby być w narożniku swojego zięcia Andrade El Idolo.
73 rocznica show zakończy wielki weekend dla NWA. 28 sierpnia zaprezentują EmPowerrr, kobiece PPV organizowane przez Mickie James.

Karta walk NWA73: 

* NWA World Heavyweight Championship – kariera Murdocha na linii
Nick Aldis  vs. Trevor Murdoch

* NWA Women’s World Championship
Kamille lub Leyla Hirsch vs. Zwyciężczyni NWA Women’s Invitational Cup Gauntlet

* NWA National Championship
Chris Adonis vs. James Storm

* NWA World Tag Team Championship
Aron Stevens i JR Kratos (mistrzowie) vs. La Rebelion

* Brawl in the Lou
Thom Latimer vs. Crimson vs. Tim Storm

* Six-Man Tag Team Match
Tyrus, The Masked Man i Jordan Clearwater (z Austinem Idolem) vs. Da Pope i The End (Odinson i Parrow)

* Mickie James vs. Kylie Rae

* Battle Royal – zwycięzca zostanie #1 pretendentem do NWA National Championship
12 uczestników TBD

» Tony Khan zapowiada, że jutrzejsza gala AEW Rampage będzie zawierała “najbardziej oczekiwane ogłoszenie w historii AEW”. Mimo, że jego nazwisko nie zostało wymienione w telewizji AEW, pojawiło się kilka wskazówek, które wskazują na to, że CM Punk powróci do pro wrestlingu jutro wieczorem.

Jutrzejsze show pobije rekord frekwencji AEW. 14,000 tysięcy fanów ma wypełnić United Center w Chicago.