Gwiazdy zapowiedziane na SmackDown, Premiera Oral Sessions z CM Punkiem przed AEW Rampage, Koniec współpracy WWE z Full Sail University

» Portal PWInsider.com informuje, że WWE RAW Superstar Keith Lee przebywa w Phoenix, czyli miejscu w którym odbędzie się najnowszy odcinek SmackDown on FOX. Wiele wskazuje na to, że były wrestler WWE NXT po raz kolejny będzie pracował w dark matchach poprzedzających niebieską tygodniówkę. Toni Storm również przebywa w Phoenix i jej obecność awizowana jest na SmackDown. Jak wiadomo była wrestlerka NXT w niebieskim ringu zadebiutowała 23 lipca wygrywając z Zeliną Vegą. Od tego momentu wrestlerka nie pojawiła się w telewizji. Na SmackDown również zawita SmackDown Women’s Champion Bianca Belair, która w ubiegłym tygodniu razem z Sashą Banks przegapiła live event WWE.

» Dziś wieczorem o godzinie 18:00 czasu wschodniego premierę będzie miał nowy odcinek podcastu “Oral Sessions” prowadzonego przez Renee Paquette. Gościem byłej spikerki/komentatorki WWE będzie CM Punk, który najprawdopodobniej zadebiutuje na AEW Rampage.

Nadszedł czas, kiedy do Renee dołączy nikt inny, jak CM Punk. Voice of the Voiceless będzie miał wiele do powiedzenia na temat krótkiej przygody z UFC, pracy w WWE BackStage oraz nie zabraknie kilku kontrowersyjnych pytań.

Tuż po premierze podcastu odbędzie się AEW Rampage, gdzie najprawdopodobniej po wieloletniej przerwie do wrestlingu powróci Phil Brooks znany jako CM Punk. Były wrestler WWE oraz Renee Young współpracowali ze sobą w programie WWE BackStage emitowanym na FS1.

» Federacja World Wrestling Entertainment zaprezentowała wiele niesamowitych pojedynków w Full Sail University. NXT zakończyło współpracę z Full Sail University Arenę, przez co w trakcie pandemii liczne tygodniówki oraz większe eventy odbywały się w Capitol Wrestling Center.

Według Wrestling Observer Newsletter oficjele WWE zakończyli współpracę z Full Sail University bez ujawnienia konkretnego powodu takiej, a nie innej decyzji. WWE po NXT TakeOver zamierza nagrać trzy tapingi telewizyjne , które zostaną zaprezentowane w odnowionym Capitol Wrestling Center. Zmiana może być zauważalna, ponieważ nowa lokalizacja znacząco różni się od poprzedniej.