Layla El: Dlatego odeszłam z WWE, Hołd Matta Hardy’ego dla zmarłego taty, CM Punk o swoich potencjalnych występach dla WWE i AEW

» Dlaczego Layla El odeszła z WWE? Ciągłe podróże i fizyczne obciążenia stały się zbyt duże. Zwyciężczyni Diva Search, która została mistrzynią kobiet, przeszła do życia po WWE i nie oglądała się za siebie. Dopiero w ostatnim roku Layla stała się bardziej otwarta na spotkania z fanami.

Zrobiłam sobie przerwę. Potrzebowałam przerwy dla siebie. Byłam związana z WWE przez około dziewięć lat. Miałam robić te występy i się wycofałam. Nie byłam pewna Trochę się przestraszyłam bycia w oczach opinii publicznej. Nie chciałam zwracać na siebie uwagi. Wystąpiłam po raz pierwszy i było to po prostu zabawne, lekkie. Pomyślałam: „Dlaczego nie?” Poza tym chciałam znów zobaczyć fanów.
Fani pytali na mediach społecznościowych, dlaczego nie występuję. Czy zamierzam wrócić do wrestlingu? Nie, ale może pojedyncze występy. To po prostu naturalnie się stało i cieszę się, że tak się stało. Miło jest znów zobaczyć fanów i poczuć ciepło od nich oraz wsparcie. Brakuje mi tego, ale podoba mi się też pomysł, że mogę wejść na kilka godzin i wyjść.

Była zawodniczka wspomina, że dotarła do punktu, w którym pomyślała: „Wiesz co? Nie chcę tego. Nie chcę, żeby ludzie na mnie patrzyli. Chcę siedzieć i obserwować.”

Zestarzałam się. Jestem teraz w połowie życia. Te czasy już minęły. Jako kobieta dochodzisz do punktu, w którym naprawdę trudno jest się zestarzeć w oczach opinii publicznej. Naprawdę tak jest. Nie chciałam tego dla siebie. Nie chciałam tam wychodzić. Zostałam za długo. Myślę, że powinnam była przejść na emeryturę może trzy lata wcześniej niż to zrobiłam. To był dla mnie proces myślowy. Nie chciałam, żeby stała mi się krzywda. Nie chciałam doznać kontuzji. W mojej głowie, byłam trochę zdenerwowana. Mój czas minął. Bardzo mi się podobało. Doceniałam to, ale mój czas minął. Musisz się z tym pogodzić i iść dalej.

Obecnie lubi przebywać w domu ze swoimi pieskami i mężem Richiem Youngiem (byłą gwiazdą WWE Ricky Ortiz). El zaczęła odkrywać inne zainteresowania, w tym zdobywanie licencji na nieruchomości i proste rzeczy, takie jak gotowanie.

Podróżowanie, bieganie jak kurczak, który właśnie stracił głowę, bo nie wiedziałeś, co będzie dalej. To było wspaniałe. Uwielbiałam to, ale cieszę się też, że nie muszę tego robić. Wyjechałam z Londynu, gdy miałam 18 lat. Dostałam się na przesłuchanie do Carnival [Cruise Lines]. Dostałam tę pracę i dobrze się bawiłam. W ramach tych ośmiomiesięcznych kontraktów podróżowałam po świecie tańcząc. Potem masz miesiąc wolnego, a potem znów wracasz. To było wspaniałe. Robiłam to przez pięć lat. Miałam niezły ubaw, przeniosłem się do Miami. The Miami Heat był niesamowity. Nie była to praca najbardziej korzystna finansowo, ale była świetna. Bardzo mi się podobało i świetnie się bawiłam. Siedziałam przy boisku i oglądałam mecze.

Potem dołączyła do WWE i po pierwszym roku to była prawdziwa próba ognia. Wyczerpujący harmonogram wydarzeń na żywo wymagał przyzwyczajenia się, to był inny rodzaj doświadczenia.

Czasami byłam w domu tylko jeden dzień. Czasami wyjeżdżaliśmy na 18 dni. Bardzo mi się podobało. Byłam wystarczająco młoda. To był wielki moment w moim życiu. To bardzo Cię wykańcza. Im jesteś starszy, tym trudniej było mi się zregenerować i utrzymać formę. Potrzebujesz snu, aby pozostać w formie i pewnych pokarmów. Było to trudne do utrzymania.

» Matt Hardy na swoim Twitterze ogłosił, że jego ojciec niedawno zmarł. Gilbert Hardy odszedł we wtorek, 6 kwietnia. Miał 87 lat. Gilbert został pochowany w niedzielę. Matt zaznaczył, że Gilbert zmarł w swoim domu w Północnej Karolinie, z synami przy łóżku. Jeff Hardy opiekował się Gilbertem przez ostatnie kilka lat jego życia. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, dlaczego Jeff nie wystąpił w Andre the Giant Memorial Battle Royal na SmackDown w ostatni piątek i wygląda na to, że właśnie dlatego. Jeff ostatni raz wystąpił na RAW 22 marca, przegrywając z The Mizem.

Po wiadomości o odejściu naszego Taty otrzymaliśmy dziś ogromny wylew miłości i życzliwości. Bardzo to doceniamy.
Nasza matka tragicznie zmarła na raka w 1987 roku, kiedy Jeff i ja byliśmy jeszcze nastolatkami. Ja, Jeff i nasz tata byliśmy przy jej łóżku, kiedy tego dnia wydała ostatnie tchnienie. To był pierwszy raz, kiedy widzieliśmy, że nasz ojciec płacze. Nasz tata stwierdził, że musimy wszyscy iść dalej dla mamy, bo ona by tego chciała. Właśnie to staraliśmy się zrobić ku jej pamięci. Nasz tata poświęcił tak wiele i pracował tak ciężko, aby zapewnić nam jako samotnemu rodzicowi. Nasz tata zawsze dbał o to, abyśmy mieli co jeść, w co się ubrać i dach nad głową.
Nasz tata zaczął być naszym największym krytykiem, kiedy po raz pierwszy chcieliśmy gonić za marzeniem bycia pro wrestlerami. Po kilku latach zmagań, a następnie znalezieniu sukcesu w WWE, nasz tata stał się naszym największym fanem. Był tak dumny z bycia „The Hardy Boyz Daddy” i nagrywał każdy nasz mecz na swoim magnetowidzie. Nasz tata był ulubieńcem fanów Hardy’ego, zyskując nawet przydomek „The Legend”
Jeff i ja czujemy się tak błogosławieni, że nasz tata dożył 87 lat. Widział jak jego dzieci spełniają swoje marzenia i dają mu wiele wnuków, oraz kontynuują dziedzictwo Hardy.
We wtorek wczesnym rankiem, 6 kwietnia, odszedł nasz Tata. Jeff i ja byliśmy z nim w domu i przy jego łóżku, kiedy wydał ostatnie tchnienie. Mój brat Jeff był aniołem stróżem naszego taty przez ostatnie kilka lat. Byłem szczęśliwy, bo spędziłem dużo czasu i miałem wiele rozmów z moim tatą w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Czułem, że wszystko jest w porządku. Tak jak nasz tata powiedział, kiedy zmarła nasza mama, że chciałby, aby Jeff i ja poszliśmy dalej. Dziś złożyliśmy go w grobie obok naszej Mamy i mamy nadzieję, że po prawie 35 latach rozłąki znów się połączyli.

https://www.instagram.com/p/CNi54_5MfXS/?utm_source=ig_embed

» Były mistrz WWE CM Punk rozmawiał ostatnio z Rajem Prashadem z Uproxx, aby promować premierę horroru „Jakob’s Wife”, który ukaże się w wybranych kinach, na żądanie i cyfrowo w piątek, 16 kwietnia. Punk zaznaczył, że ma jeszcze wiele nowości do ogłoszenia i ujawnienia w nadchodzących miesiącach, w tym rolę w serialu „Heels”, który ma premierę na Starz w sierpniu. Punk zauważył, że kręcenie programu jest tak bliskie oglądania tego, co dzieje się w ringu pro wrestlingowym. Punk powiedział, że nie oglądał AEW ani WWE.

Większość wrestlingu, z którym jestem na bieżąco, lub rzeczy, o których wiem, pochodzi stricte z mediów społecznościowych. Dawno nie oglądałem żadnego programu telewizyjnego. Musiałbym oglądać, kiedy pracowałem za kulisami z Foxem, żeby mieć opinię na ten temat. Ale ponieważ teraz tego nie robię, nie oglądam szczerze mówiąc.

Punk nie zamknął drzwi przed potencjalnym powrotem na ring. Zauważono, że właściwa sytuacja, właściwa kwota pieniędzy i właściwe drzwi muszą być przedstawione Punkowi, aby mógł pracować z właściwymi ludźmi.

Myślę, że właściwą kombinację można by było wymyślić, ale też nie jest to dla mnie do rozgryzienia. To już nie jest mój świat. Na pewno nie jestem Hulkiem Hoganem, gdzie będę się gdzieś pokazywał.
Świat wrestlingu niekoniecznie potrzebuje CM Punka i to jest absolutnie w porządku. Wydaje się, że wszyscy mają się świetnie. Nie wiem, to jest jak smaki lodów. Pewnego razu wszedłem do lodziarni i mówię „Och, to wygląda na dobry smak. Daj mi dwie gałki tego” To musi być po prostu odpowiedni czas, odpowiednie miejsce, odpowiednia sytuacja.

Punk widzi wiele ciekawych przeciwników w AEW, gdy patrzy na obecny krajobraz pro wrestlingu. Wymienił on AEW World Champion Kenny Omega jako najlepszego możliwego przeciwnika dla niego. Wymienił również Triple H po stronie WWE.

Z punktu widzenia kreatywnego umysłu, cofając się i patrząc na krajobraz wszystkiego, są ludzie w WWE, z którymi wcześniej walczyłem, którzy być może w pewnej sytuacji mogliby być interesujący. Jest jeszcze strona biznesowa. Jaki jest największy możliwy match dla CM Punka? Myślę, że Kenny Omega.
I wiesz, niestety, jak na ironię, kto jest dla mnie najlepszym przeciwnikiem w WWE? To pewnie Triple H. To ironia losu, bo nie jest to nic, co by mnie interesowało. Po prostu jest jak jest. Czy zamierzam być biznesmenem i powiedzieć, że to jest ta walka, to jest pojedynek o wielką kasę? Cóż, to nie są moje pieniądze, więc nie mnie o tym mówić.