Bayley o tym, kto wygra walizkę Money in The Bank, Asuka o rasizmie w USA, Status zdrowia Chrisa Jericho

» W ostatnim wywiadzie z Rickiem Ucchino z SK Wrestling, Bayley opowiedziała o tym, kto według niej wygra tegoroczną walizkę Money in the Bank. Bayley wybrała którąś z dwóch członkiń Riott Squad, Liv Morgan i Ruby Riott.

O rany, to jest trudne. Ale wybiorę albo jedną z Riott Squad, albo dwie. Obie. Może mogłyby się tym podzielić. najlepszymi przyjaciółkami, prawda?

Bayey wygrała pojedynek Women’s Money in the Bank w 2019 i tej samej nocy wykorzystała kontrakt pokonując Charlotte Flair. Wygrała wtedy SmackDown Women’s Championship po raz pierwszy. Tym samym została pierwszą zwyciężczynią Women’s Grand Slam w historii WWE. Wspominając tamtą noc, Bayley powiedziała, że choć była podekscytowana tworzeniem historii, to chętnie poniosłaby walizkę jeszcze przez jakiś czas.

» Podczas ostatniego wywiadu dla ET Canada, Asuka wypowiedziała się na temat ostatniego wzrostu przestępstw na tle rasistowskim w Stanach Zjednoczonych, jej własnych doświadczeń z rasizmem i nie tylko.

O wzroście liczby przestępstw na tle rasistowskim wobec Azjatów w Ameryce Północnej:

Nienawidzę tego! Nienawidzę tego! Nie rozumiem. To strata czasu na bycie nienawistnym. Dlaczego ludzie atakują innych ludzi? Jesteśmy ludźmi, prawda? Nie rozumiem. Nienawidzę tego.

O własnych doświadczeniach z rasizmem:

Tylko raz doświadczyłam dyskryminacji. To było mniej więcej w czasie, gdy COVID-19 zaczął się rozprzestrzeniać. Byłam na lotnisku w USA. Podeszła do mnie kobieta. Kiedy mnie zauważyła, zakryła usta ręką i uciekła ode mnie. Byłam zszokowany. Nigdy nie zdarzyło się to przed COVD-19. O mój boże. Nie rozumiałam. Byłam zszokowana.

O tym jaką radę dałaby azjatyckim dziewczynom, które chciałyby zostać gwiazdami w WWE: 

Chcę powiedzieć azjatyckim dziewczynom: nie rezygnujcie z marzeń.
Więc kiedy miałam szesnaście lat, chciałam zostać supergwiazdą WWE. Pewnego dnia zapytałam mamę, czy mogłabym zostać supergwiazdą WWE? A ona powiedziała: “Nie, musisz iść na studia”. Wtedy też powiedziałam mojemu nauczycielowi z liceum: “Chcę być supergwiazdą WWE”. Zaśmiał się i powiedział: “Nie bądź głupia”. Byłam zszokowana, ale nie miałam wyboru. Raz zrezygnowałam z marzeń. Potem poszłam na studia i skończyłam je. Ale kiedy zaczęłam trenować, nie mogłam zrezygnować z moich marzeń. Wtedy moi przyjaciele dodali mi pewności siebie: “Możesz to zrobić, możesz to zrobić!” Więc wtedy zadzwoniłam do federacji wrestlingowej w Tokio, i opuściłam moje rodzinne miasto Osaka. A teraz jestem supergwiazdą WWE! Nie rezygnuj z marzeń.

» Chris Jericho pojawił się na AEW Dynamite w licznych bandażach. Wszystko to za sprawą upadku z górnej części klatki podczas meczu Blood & Guts dwa tygodnie temu. Rzeczywiście, Jericho złamał łokieć. The Inner Circle rzucili wyzwanie The Pinnacle i chcą się zmierzyć na Double or Nothing. Wyzwanie nie zostało jeszcze zaakceptowane, najprawdopodobniej z powodu kontuzji Jericho i kwestii tego, czy będzie mógł wziąć udział w walce. Jeśli obie drużyny spotkają się na Double or Nothing (co jest obecnie planowane), będzie to stypulacja: Jeśli The Inner Circle przegra, muszą rozwiązać się na zawsze.
Jednocześnie, podczas najnowszego epizodu Dynamite nieobecny był Santana. Według storyline siedzi on w więzieniu, jednakże tak naprawdę jest przeziębiony, a w tych czasach AEW woli “chuchać na zimne”.